2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Allahin izniyle bisey olmaz canim hareketlerini hep takip et kontrolede cok sık git insallah bebisler büyüyor büyüdükçede yaramazlik yapiyorlar
İnşallah canım 1 saat hareket etmese hemen eşimi arıyorum eşim saminleştiriyor beni uyuyordur diye sonra hareket ediyor içim çok rahat ediyor vurunca 😁 demekki annelik böyle bir şey sürekli yüreğinde bir sızı oluyor

süpeer benımkıler hala gelmedi:KK43: normal deterjanla mı yıkadın yoksa bebek deterjanıyla mı?
Normal deterjanla yıkadım. Ama daha çok var ben aldığım herşeyi şuan yıkayıp kaldırıyorum eğer son zamanlarda kendimi iyi hissedersem tekrar yıkarım topluca herşeyi.

Valla sadece gobek var bende de ,onun disinda vucudumda degisme olmadi .Yarin doktor ne diyecek bakalim
Büyümüşlerdir kuzum merak etme bizim almamızla ilgili değil güzel yiyip almıyorsan hiç merak etme önemli olan kaliteli yemek yemek ki dikkat ediypsun ona da bir de ikiz olduğu için 2300-2500 kalori altına düşmemek gerekiyor

17 Eylül kontrolüm aklına gelen herşeyi yiyorum ama glutensiz ☺ allahtan et balık vs. Çok severim bakalım almıştır inşallah
En onemlisi protein agirlikli beslenmek zaten et yiyorsan süt yumurta cerez kasar bütün annelerin tavsiyesi bunlar liste yap hergun yemeye calis tabi bide meyve

Ayni
İnşallah canım 1 saat hareket etmese hemen eşimi arıyorum eşim saminleştiriyor beni uyuyordur diye sonra hareket ediyor içim çok rahat ediyor vurunca 😁 demekki annelik böyle bir şey sürekli yüreğinde bir sızı oluyor
[/QUOTE ayni ben esime diyorum vurmadı bisey mi oldu neden oldu adam ne yapacağını şaşırıyor sonra bir tekme icime su serpiyor 😍😍😍😍 iyiki var tekmesi bile cok tatli degilmi

günaydın güzel anneler güzel bir hafta olsun 👏🏻 İyi haberler alalım 🙏🏻 Dün eşimi baby mall den aramışlar bebişin oda takımı gelmiş cuma günü kuracaklar Allahııımmm hayallerimiz bir bir oluyor çok şükür
Gunaydin canim cok şükür her günümüze rabbim gule gule kullanmayi nasip etsin odasını kurunca at bizede benimkilerden halen ses yok bakalim ne zaman gelcek

Günaydın kızlar 😘 kaç gündür yorulmuşum çok yüzdüm iyi spor oldu bana çok güzeldi ben yukarı çıkıyorum oğlan da yukarı çıkıyo beraber yüzdük sanki. Bu sıcaklarda iyi geldi valla. İlaçlar fazlalaştı o biraz yordu sürekli bulantım var kilo yine alamicm heralde bu ay

tatilde misin chagiless chagiless ?

ben bu sene denize çok aşerdim de gidemedim😔şimdi ağırlaştıkça daha zor geliyor.

ellerim uyuşuk gibi bir haftadır oluyor böyle. magnezyum ve soda içiyorum ama şimdilik çok fayda etmedi

tatilde misin chagiless chagiless ?

ben bu sene denize çok aşerdim de gidemedim😔şimdi ağırlaştıkça daha zor geliyor.

ellerim uyuşuk gibi bir haftadır oluyor böyle. magnezyum ve soda içiyorum ama şimdilik çok fayda etmedi
Ctesi kontrolden sonra eşim çok isteyince hadi gidelim dedim bende yorulmadım bu sefer yanıyodum evde terden hiç çıkmadım denizden valla korkuttular bide beni girme diye de gerçekten bnce bebişe de iyi geldi çok rahattı suyun içinde. Ödem mi topladın acaba neden uyuşukluk var suyunu iç bol bol bnce sonlara geldk idare etcez

X