2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ben odasını anne yanını kiyafetlerini bez ıslak mendil sampuan deterjan bebek bakim ürünleri deterjanini aldim cok şükür bir pazen battaniye diktircem bide yedek nevresim takımı bide kendime pijama alcam onun dışında hersey bitti gibi düşündükçe cikmazsa biseyler 2 haftayada yıkar ütüler hastane çantamı hazırlarım tabi bide ev temizligi var sonrada ev temizligini yaptırırım allahin izniyle artik agirlastim yerimden kalkarken her yanim agriyor bebek odasini ankara mobilyadan aldim nasıl kızlar melteminde anne yanını aldim
Güle güle kullan canım maşallah çok güzel

Beli nasıl bu pijamanın hamile pantolonu gibi değişken lastikli mi
yok cnm normal bel bunlar. ama ben çok beliyle alakalı sıkıntı yaşamıyorum pijamalar esnek oluyor zaten

bunları istedim bakalım nasıl olacak

Eklentiler

• Screenshot_20200811_154140_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20200811_154140_trendyol.com.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_20200811_154150_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20200811_154150_trendyol.com.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 8
ben de lohusa takımı almıyorum. şu pijamayı beğendim dün bedeni yoktu mağazada. internetten sipariş vericem. bir de gecelik alcam.
Rollypoly pijamaları genellikle güzel oluyor yorumları hep olumlu
Ben odasını anne yanını kiyafetlerini bez ıslak mendil sampuan deterjan bebek bakim ürünleri deterjanini aldim cok şükür bir pazen battaniye diktircem bide yedek nevresim takımı bide kendime pijama alcam onun dışında hersey bitti gibi düşündükçe cikmazsa biseyler 2 haftayada yıkar ütüler hastane çantamı hazırlarım tabi bide ev temizligi var sonrada ev temizligini yaptırırım allahin izniyle artik agirlastim yerimden kalkarken her yanim agriyor bebek odasini ankara mobilyadan aldim nasıl kızlar melteminde anne yanını aldim
Hayırlı olsun canım sağlıcakla bebeğin gelip girsin içine😍

Son düzenleme:
Ay çok tatlılar kullansın güle güle 😍

Adıyla büyüsün insallah bulut 😍 esime balım koyayim desem sinir olur kesin biri benim kizima aşkım balım ilkim dese döverim diyordu simdiden cok kıskanç bir baba 🤣🤣🤣🤣
Benim ki de aynı tepkiyi verdi ilk hatta kimse beğenmedi 😂😂 bizim kuzenlerle anlaşma vardı ilk kuzen tanem koydu ben balım diğer kuzen özüm diye anlaştık

Kızlar isimlere karar verdiniz mi biz halen kararsız kaldik kız bebek icin isim tavsiyesi olanlar yazsin lütfen
Biz Furkan ve ömer koyacağız inşallah..
Kız ismide çok düşünmüştüm malum 5 aya kadar kız biliyorduk ikizlerden birini dur yazayım belki fikir olur..
Defne
Esila
İnci
İpek
Zeynep
Öykü
Bunlar benim beğendiğim isimler..

X