2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Aldığınız mobilyalar çok güzel kızlar inşallah bebişleriniz sağlıkla mutlulukla kullansın.
Ben şuana kadar bebeğe
1 tane altüst takım
2 tane tulum
3 tane zıbın aldım.
Bu ay sonu gidince toplu alışveriş için bir liste yaptım ama inşallah unutmadan alırım herşeyi.

Günaydın ben gidicem ama muayeneye değil sanırım dünden beri ishalim su içiyorum yetmiyo, iki kilo vermişim noldu birden bilmem böyle hiç uyumadım ya :KK43:

günaydın kızlar

şu seti yaptıracağım. en azından kendimiz fotoğraf çekeriz hastanede. başka özel bir hazırlık yapmayacağım zaten. bunu da 10lu yaptırmıyorum. tulum şapka eldiven battaniye ve yastık dahil 140tl ödedim. isim açık mavi işlenecek kenarlar gri

Eklentiler

• Screenshot_20200812_110524_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200812_110524_com.instagram.android.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 25
günaydın kızlar

şu seti yaptıracağım. en azından kendimiz fotoğraf çekeriz hastanede. başka özel bir hazırlık yapmayacağım zaten. bunu da 10lu yaptırmıyorum. tulum şapka eldiven battaniye ve yastık dahil 140tl ödedim. isim açık mavi işlenecek kenarlar gri
Çok güzel özellikle yastıklı olması hoşuma gitti. Benim hediye geldi cicili bi takım fiyonklu fln onu alıcam ama takı için de yastık yapmak gerekicek annem yapar onu da diye düşündüm

günaydın kızlar

çok güzelmiş:) güle güle kullanın:) hastanede fotoğrafçı çağırmaktamı yasak ya ben ona göre cağıracağım.. en son 2 ay önce konuştuğumuzda 2 refakatçi bile yasaktı...

Günaydın anneler, dün kontrolüm vardı. Miniğim maşallah, 28+2 1.370kg 41cm ,açılmam yokmuş.Diyetime devam ediyorum, bebeğim baş aşağı duruyormuş, kafası bacak arama baskı yapıyormuş. Bacak aramda ağrı var , yatakta dönerken , doğrulurken, yürürken ağrı yapıyor. Hele çişim varsa zor gidiyorum wc ye. Hapşırırken bende kaçırıyorum idrarımı.Yorma kendini çok gezme dinlen dedi, yürüyüş yapabilirmiyim dedim yap dedi. Diyet yapmama rağmen şekerim sınırda, strese bağlı benimki sanırım, kiloluyum ama hamilelikte almadım aksine 2 kg verdim, yaşım 39 oldu bu sebeplerden erken doğum riskim var. Dikkat etmeliyim, doktor bana 38 hafta yeter dedi, erken gelmezse Ekim 14 gibi sezeryan olabilirim. Hayırlısı olsun , sağlıkla kucağımıza almak nasib olsun hepimize 🥰🙏🏻♥️👶🏻

geçmiş olsın. farklı birşey mi yedin birşey dokundu herhalde
Yok aslında her gün aynı şeyleri yiyorum, ekstra bişey yok. Akşam burnum da akıyordu corona oldum sandım bi ara. Sabaha kadar uyku yok zaten halsiz düştüm. Şimdi mesela gittim serum taktırdım doktorum da izin de tuzlu su ödem yaptırmasın

çok güzelmiş:) güle güle kullanın:) hastanede fotoğrafçı çağırmaktamı yasak ya ben ona göre cağıracağım.. en son 2 ay önce konuştuğumuzda 2 refakatçi bile yasaktı...
Evet bende refakatçi yasak diye duydum. Ziyaretçi zaten yokmuş. Ama doktorun fotolarında gördüm doğumlarda odalar kalabalık mesela. Doğum için değil de biraz ele avuca gelsin ailecek istiyorum ben. Hamileyken de istiyodum da şu sıra beğenmiyorum hiç kendimi 😂

valla onu doğuma yakın hastane ile görüşmek lazım. ben çağırmayacağım ama sonra stüdyoda kızımla beraber ikisine çekim düşünüyorum. kızımda da hastanede foto çektirmedik. haksızlık olmasın. ikisinin olduğu bir albüm daha güzel olacaktır😊
2 ay öncesiyle şu anki durum aynı gibi zaten vakalar aynı hızda gidiyor. ben düşeceğini düşünmüyorum. şu an tek düşüncem sağsalim doğum yapıp hastaneden evime gelmek.

benim doğum yapacağım hastane ameliyathaneye normalde de fotoğrafçı almıyordu. ilk doğumda doktoruma demeyi unuttum kendi cebi ile foto çekmesini istesem kesin çekerdi. bunda söyleyeceğim unutmazsam.

Evet bende refakatçi yasak diye duydum. Ziyaretçi zaten yokmuş. Ama doktorun fotolarında gördüm doğumlarda odalar kalabalık mesela. Doğum için değil de biraz ele avuca gelsin ailecek istiyorum ben. Hamileyken de istiyodum da şu sıra beğenmiyorum hiç kendimi 😂

ayneen o güzel olur:) bende olmadı sütudyoda çektirirm ama o yenidoğan fotoları varya cocuğu topaç gibi sarıp sepete sıkıştırdıkları yada garip garip bişiler giydirdikleri.. bana aşırı itici geliyor o fotoğraflar :) ınsallah bı gaflet anına denk gelipte öyle fotoğraflar çektirmem:)

X