2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Korkma canım duracaklar inşallah eğer bir kez öyle çıktıysa ilaç onlara fayda eder çünkü düzenli sancı olmadığı sürece korkma.
inşallah hepimiz görelim Rabbim evlatlarımızı zamanında nasip etsin kucağımıza dualarım seninle sakın stres yapma çok etkilenip taş gibi oluyor karnımız hiç birşey düşünme kafana takma üzülme sakın
İNşşalah canım ya evere stres olunca daha çok çıkıyor gerçekten sakin kalmaya çalışıyorum günler geçsin diye beklyiroum sağlıkla inşallah🙏🏼

Bende eşime sinir oldum belime ağrı girdi. Sancı böyle bir şey mi 😒
Canım benim belim ağrırken gittiğimde çok hafif sancı vardı ama sancı denmiyor bunlara dediler
Sonra gerçek sancıyı yaşadım anladım
Ama bel ağrın şiddetli devam ederse git ihmal etme ama şuan korkma hemen öyle bişey değil

Canım benim belim ağrırken gittiğimde çok hafif sancı vardı ama sancı denmiyor bunlara dediler
Sonra gerçek sancıyı yaşadım anladım
Ama bel ağrın şiddetli devam ederse git ihmal etme ama şuan korkma hemen öyle bişey değil
Nasıl anlatılmıyor ya tarif dahi edilemiyor çok ilginç bi olay bu bence

İNşşalah canım ya evere stres olunca daha çok çıkıyor gerçekten sakin kalmaya çalışıyorum günler geçsin diye beklyiroum sağlıkla inşallah🙏🏼
İnşallah canım 🙏🏻 Yapma stres sakın aman diyim canım. Benimd e öyle birşey düşünüp üzülürsem taş kesiliyor karnım resmen. Bel ağrısı mı yaşadın da anladın sen

İnşallah canım 🙏🏻 Yapma stres sakın aman diyim canım. Benimd e öyle birşey düşünüp üzülürsem taş kesiliyor karnım resmen. Bel ağrısı mı yaşadın da anladın sen
Bel ağrısı başta oldu gittim önemsiz dediler sonra sancıya dönüştü şiddetli kasılmalara döndü kuzum şimdi hala var ama şiddeti düşük artarsa yine tehlike artacak

Bel ağrısı başta oldu gittim önemsiz dediler sonra sancıya dönüştü şiddetli kasılmalara döndü kuzum şimdi hala var ama şiddeti düşük artarsa yine tehlike artacak
Allah korusun artmasın inşallah 🙏🏻🤲 benimde ilk sancım da belimden başlamıştı tüm karnım sancımıştı çok aşırı durulmayacak kadar değildi ama resmen tüm belim karnım sancı içindeydi

Kizlar selam;
Yazdiklarinizi okudum. Erken dogum riski olan arkadaslarima bol bol dua ediyorum insallah hepimiz saglikla zamaninda dogururuz🙏🏻
bİrsey soracaktim sizlere bayramin 1. Gunu yazliga geldik ve orada biraz temizlik yaptik..o gunden beri ayagimin ustu sisti ve o sislik kaldi oyle asla gecmiyor:KK43: Ayagim 39 numara ama 40 numara sandalet gelmiyor.. sizinde ayaginiz sistimi?
Bende 36 giyiyordum en rahat spor ayakkabılarım bile olmamaya başlamıştı. 37 numara 2 tane ayakkabı aldım çok şükür rahat ettim. Ablamında hamile iken ayağı 1 numara büyümüş ve öyle kalmış.

Bugün şeker yüklemesi yaptım glikoz içeceği berbattı🤢
Hala etkisindeyim..
Şükür şekerim normal çıktı bebeklerde iyi 27+4 haftalığız biri 1242 diğeri 1100 grm olmuş herşey normal gözüküyordu..
Ağrıları sordum aynı benim size anlattığım gibi dinlenince geçmeyen ağrıların olursa hemen gel dedi doktorum..
Maşallah büyümüş bebişler , evet yaa benim de hala aklıma geliyor o içeceğin tadı 😑

Bende 36 giyiyordum en rahat spor ayakkabılarım bile olmamaya başlamıştı. 37 numara 2 tane ayakkabı aldım çok şükür rahat ettim. Ablamında hamile iken ayağı 1 numara büyümüş ve öyle kalmış.

hadi yaa umarim Boyle kalmaz cunku ayagim pide gibi oldu parmaklarim fln sisti:) birde ayagim 39 zaten 41 giyecegim gibi gorunuyo🤦🏼‍♀️

Günaydın güzel anneler ♥ Bugün güzel bir gün olacak hissediyorum ♥ Doktor kontrolüne gidecek yok mu güzel haberler getirsin bize 🧿
Günaydın herkese ben gidicektim randevu bulamıyorum doktorum ptesi de izne çıkıyomuş ya bir ayı geçti zaten benim. Artık yarın eşimde evde kapıda beklicem sıra gelir inşallah. İki gündür sanki nazlandı benim ki galiba artık sıkışmaya başladı içerde

Günaydın herkese ben gidicektim randevu bulamıyorum doktorum ptesi de izne çıkıyomuş ya bir ayı geçti zaten benim. Artık yarın eşimde evde kapıda beklicem sıra gelir inşallah. İki gündür sanki nazlandı benim ki galiba artık sıkışmaya başladı içerde
Aman nazını yerler ♥️ Doktoruna acil olduğunu söylesen araya sıkıştıramaz mı seni

Aman nazını yerler ♥ Doktoruna acil olduğunu söylesen araya sıkıştıramaz mı seni
Geçen de gittim randevu yoktu aldım sıra ordaki kıza söyleyip ama çok yoğun büyük ihtimal izne çıkıcak diye hepsini bu haftaya sıkıştırdılar. Bakıcam artık bakalım bugün bi daha ararım ya

X