2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Günaydın hanımlar yazılanlardan o kadar etkilenmişim ki rüyama girdi. 30 haftalık bebeğim erken doğmuş küveze koymuşlar bana göstermiyorlardı. Ayyy uyandım ama yüreğime sanki öküz oturmuş 😔
Etkileniyoruz haliyle canım bende rüyamda ikinciye hamileydim o da erkek oldu birini doğurup ikiye geçtim ben düşün 😁

Kızlar ancak yazıyorum merak etmişsiniz eksik olmayın sancılarım Bi ara 80 e kadar çıktı doğuracak gibiydim çok korktum şimdi serumlarös daha iyi bekletmeye çalışıyoruz inşallah gelmeyecekler tekrar artmasın sancılarım diye dualarınıxı eksik etmeyin lütfen
Valla merak ettik canım haber gelmeyince şükür buna da durmuş en azından sevindim biraz daha dayansın kuzucukların

Kızlar ancak yazıyorum merak etmişsiniz eksik olmayın sancılarım Bi ara 80 e kadar çıktı doğuracak gibiydim çok korktum şimdi serumlarös daha iyi bekletmeye çalışıyoruz inşallah gelmeyecekler tekrar artmasın sancılarım diye dualarınıxı eksik etmeyin lütfen
Akıllı uslu zamanını beklerler annesi sen elinden geldiği kadar stres yapma☺️ ben inanıyorum bir zaman sonra hepimiz teker teker güzel haberler paylaşacağız

Çok şükür canım aman şimdi gelmesinler iyice tembihle onları annesi uslu dursunlar🥰

Bugün şeker yüklemesi yaptım glikoz içeceği berbattı🤢
Hala etkisindeyim..
Şükür şekerim normal çıktı bebeklerde iyi 27+4 haftalığız biri 1242 diğeri 1100 grm olmuş herşey normal gözüküyordu..
Ağrıları sordum aynı benim size anlattığım gibi dinlenince geçmeyen ağrıların olursa hemen gel dedi doktorum..

Hala etkisindeyim..
Şükür şekerim normal çıktı bebeklerde iyi 27+4 haftalığız biri 1242 diğeri 1100 grm olmuş herşey normal gözüküyordu..
Ağrıları sordum aynı benim size anlattığım gibi dinlenince geçmeyen ağrıların olursa hemen gel dedi doktorum..
Maşallah onlara annesi çok iyi kilolarışeker işine de çok sevimdim çok zor oluyor sürekli dikkat etmek hafta arttıkça şeker de artıyor sanki daha az yemek zorunda kalıyor insan

Cok şükür canim biraz daha erteler enazindan surekli yat hic kalkma ben hep yatiyorum

Co
Hala etkisindeyim..
Cok şükür csnim bebislerde büyüyor masallah sekerinde cikmamis gözün aydin cumada benim kontrol var

Aman 80 e kadar çıktı mı 😔 Allah korusun. Canım serumlar durdurur Korkma inşallah sağlıkla bekleyecekler annesi ❤️ Artık yaşama şansları %80 üzerinde ama gene de duracaklar ben inanıyorum bak bende öyle diye diye 5 hafta geçirdim.

X