2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bugün şeker yüklemesi yaptım glikoz içeceği berbattı🤢
Hala etkisindeyim..
Şükür şekerim normal çıktı bebeklerde iyi 27+4 haftalığız biri 1242 diğeri 1100 grm olmuş herşey normal gözüküyordu..
Ağrıları sordum aynı benim size anlattığım gibi dinlenince geçmeyen ağrıların olursa hemen gel dedi doktorum..
Canım bende yaptırdım tokluk 1.saat 218 2.saat 120 çıktı var mı benim gibi yüksek çıkan 😞

Kizlar selam;
Yazdiklarinizi okudum. Erken dogum riski olan arkadaslarima bol bol dua ediyorum insallah hepimiz saglikla zamaninda dogururuz🙏🏻
bİrsey soracaktim sizlere bayramin 1. Gunu yazliga geldik ve orada biraz temizlik yaptik..o gunden beri ayagimin ustu sisti ve o sislik kaldi oyle asla gecmiyor:KK43: Ayagim 39 numara ama 40 numara sandalet gelmiyor.. sizinde ayaginiz sistimi?

Kizlar selam;
Yazdiklarinizi okudum. Erken dogum riski olan arkadaslarima bol bol dua ediyorum insallah hepimiz saglikla zamaninda dogururuz🙏🏻
bİrsey soracaktim sizlere bayramin 1. Gunu yazliga geldik ve orada biraz temizlik yaptik..o gunden beri ayagimin ustu sisti ve o sislik kaldi oyle asla gecmiyor:KK43: Ayagim 39 numara ama 40 numara sandalet gelmiyor.. sizinde ayaginiz sistimi?
Benimde sis canim 38 giyerken 40 terfi ettim bende

Kizlar selam;
Bu dönemler vücut ödem topluyomuş çok ayakta durmamak lazım dinlenirken dik ayaklarını sen yine de bol su iç bşy olmz canım

Günaydın hanımlar dün ani bir ateş basması yaşadım. Sonra geçti bu sabah bomba gibiyim . Ateşim 37 dereceye çıktı . Çıktı diyorum çünkü gözlerim yanıyordu . Sıcak limonlu su ve ılık bir duş ile kendime geldim inşallah bir daha olmaz.

Günaydın hanımlar dün ani bir ateş basması yaşadım. Sonra geçti bu sabah bomba gibiyim . Ateşim 37 dereceye çıktı . Çıktı diyorum çünkü gözlerim yanıyordu . Sıcak limonlu su ve ılık bir duş ile kendime geldim inşallah bir daha olmaz.
Günaydın canım hadi inmiş bari havalarda sıcak etkiliyo malum. Bnm bi arkadaşın 38den aşağı düşmüyo iki gündür bize geldi bide yarım saat balkonda oturduk baya panikledim dedim covid çıkıcK ama testler temiz çıktı insan çok korkuyo

Günaydın canım hadi inmiş bari havalarda sıcak etkiliyo malum. Bnm bi arkadaşın 38den aşağı düşmüyo iki gündür bize geldi bide yarım saat balkonda oturduk baya panikledim dedim covid çıkıcK ama testler temiz çıktı insan çok korkuyo
Sorma benden evde covid oldum ben diye dolaştım kafa gitti biz de

Aman 80 e kadar çıktı mı 😔 Allah korusun. Canım serumlar durdurur Korkma inşallah sağlıkla bekleyecekler annesi ❤ Artık yaşama şansları %80 üzerinde ama gene de duracaklar ben inanıyorum bak bende öyle diye diye 5 hafta geçirdim.
Aynen kuzum çok yükseldi:KK43:
Dayanoyorız bakalım her gün bir kar bizim için🙏🙏 inşallah ben de senin haftaları görürüm ya maşallah 34 ü bitir inşallah sende

Aynen kuzum çok yükseldi:KK43:
Dayanoyorız bakalım her gün bir kar bizim için🙏🙏 inşallah ben de senin haftaları görürüm ya maşallah 34 ü bitir inşallah sende
Korkma canım duracaklar inşallah eğer bir kez öyle çıktıysa ilaç onlara fayda eder çünkü düzenli sancı olmadığı sürece korkma.
inşallah hepimiz görelim Rabbim evlatlarımızı zamanında nasip etsin kucağımıza dualarım seninle sakın stres yapma çok etkilenip taş gibi oluyor karnımız hiç birşey düşünme kafana takma üzülme sakın

X