2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim de suyum azdı hatta yattım hastanede çıkınca havuç suyunu sürekli içtim normal suyu zaten çok fazla içiyorum gerçekten faydası var
Canım baya az dediler kritik seviyede senin de ciddi azalmış mıydı sonra gerçekten normale döndü mü ben zaten 3.5 litre su içiyorum bu bi anda oldu geçen hafta normaldi akıntım su gelişim filan olmadı bi haftada Nası böyle olabilir aklım almıyor :KK43:( hiç kilo da alamamış
Ama dediğim gibi hastaneye yattım şeker çıktı filan ben bu hafta 1.5 kilo verdim umarım ondandır ve geçer 😪😪

Canim sana tavsiyem suyu 4litre ic en az ,havuc suyu amniyon sivisini arttirir.bol bol et tavuk balik ye ,findik badem ceviz,muz cok faydali ,fistik ezmesi ,kasar bunlar bebeklere kilo aldiran seyler
şekerden yemiyordum ama doktorum bu ara ye yeter ki büyüsün şekeri gerekirse ilaçla düşüreibliö dedi deniyorum bakalım.ama sorun şu me yesem oğlan büyüyor Kıza gitmiyor sanki 😔

Kızlar karnımda sanki elektrik geçiyor küçük küçük sızlama şeklinde alttan üstten kasılma mı bu acaba

günaydın güzel anneler 🧿 güzel bir gün daha 🧿 bol bol kaşar peynir yiyelim bebeklerimiz büyüsün ♥️ Suyu azalanlar havuç suyu içince yeniden düzeliyormuş. Arkadaşım havuç suyu içerek suyunu normale çevirdi. Dermanı olan dertler bunlar üzülmeyin Canlar. Biz neler atlattık 💪🏻💪🏻💪🏻
Aynen havuç suyuna başladım ben de ve kaşara herkes öyle demiş vardır bir hikmeti 🤩

Kızlar karnımda sanki elektrik geçiyor küçük küçük sızlama şeklinde alttan üstten kasılma mı bu acaba
Küçük sızlamalarda nst de sancı yapmadı bende kuzum iğne batıyor gibi olunca onlar sancı çıkmadı yani endişelenme bence takip et

Küçük sızlamalarda nst de sancı yapmadı bende kuzum iğne batıyor gibi olunca onlar sancı çıkmadı yani endişelenme bence takip et
Dün karnım çok sertti baya taş gibiydi ondan oldu sanırım bugün yine yumuşamış şimdilik bşy yok gibi

Dün karnım çok sertti baya taş gibiydi ondan oldu sanırım bugün yine yumuşamış şimdilik bşy yok gibi
Sürekli mi taş gibiydi? Taş gibi olup bir kaç dk sonra yumuşuyprsa o zaman sancı oluyor tabi sadece bel ağrısı olanlar da var ama bir iki dk kasılıp yumuşuyprsa o kesin kasılma onu ciddiye alın kuzular
Bi de korkulacak şekilde olunca artıyor iyiye gitmesi gerekirken azaldıysa korkma bana hep taburcu olurken öyle dediler bi daha Nası anlıcam diyince giderek artar hep söyledikleri bu

Gaz
Gazdır o canım. Bende de oluyor akşamları bazen o kadar katı şiş ve gergin okuyor ki. Sanki göbeğimin sağ sol yanları yırtılıyor gibi acıyor. Yürüyüş yap o sıra biraz sağa sola yalpalayarak yap ki gaz yer değiştirsin kolay çıksın.

Sürekli mi taş gibiydi? Taş gibi olup bir kaç dk sonra yumuşuyprsa o zaman sancı oluyor tabi sadece bel ağrısı olanlar da var ama bir iki dk kasılıp yumuşuyprsa o kesin kasılma onu ciddiye alın kuzular
Bi de korkulacak şekilde olunca artıyor iyiye gitmesi gerekirken azaldıysa korkma bana hep taburcu olurken öyle dediler bi daha Nası anlıcam diyince giderek artar hep söyledikleri bu
Dün sabahtan başladı işte kasıkta sızlanma dedim heralde muayene olurken bastırdı doktor ondan filan. Öğleden sonra hep gergindi elektrik geçiyo sanki karnın üstü sağı solu arada belim bi değişikti yani. Baktım bugün yumuşamış yine hiç bşy yok. Kontrolde sertliğe de baktı doktor aslında magnezyumu aksatma dedi hç açıklama da yapmadı bu sefer huylandım çok

Gaz

Gazdır o canım. Bende de oluyor akşamları bazen o kadar katı şiş ve gergin okuyor ki. Sanki göbeğimin sağ sol yanları yırtılıyor gibi acıyor. Yürüyüş yap o sıra biraz sağa sola yalpalayarak yap ki gaz yer değiştirsin kolay çıksın.
Yok kuzu gazı anlıyorum da kendimi çok dinliyorum ben. Ufacık bişey olsa takipteyim de insan bilmeyince daha çok tedirgin oluyo heralde

X