2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar virüs geldi ülkeye cok dikkatli olmalıyız elleri sık sık yikayalim sarılıp öpmek tokalasmak yok bebislerinizi düşünün

bende bunu dusunuyodum.. Cumartesi arkadasıma gidicektim metrobusle... ama korkuyorum birşey olacak diye acaba gitmesemmi bilemedim ya bu 2. erteleyişim olacak

bende bunu dusunuyodum.. Cumartesi arkadasıma gidicektim metrobusle... ama korkuyorum birşey olacak diye acaba gitmesemmi bilemedim ya bu 2. erteleyişim olacak
Hamilelikte biraz anlayışlı olmaları lazım kuzum ne olur ne olmz şu üç ayı atlatalım da gezeriz o zmna kdr virüs geçer bnce zaten

Bende misafir kabul ettim acaba nasil ertelesem diye onu düşünüyorum kimseye demedim hamile olduğu mu

Bende misafir kabul ettim acaba nasil ertelesem diye onu düşünüyorum kimseye demedim hamile olduğu mu
Baştan bende demedim de küçük yer burası ay dedim o duyuck bize demedin dicek annemde dedi kimseye demezsen küser bebek yakın akrabalara dedim sadece ama yayıldı galiba ondn nazar duası da okuyorum her gün

Hamilelikte biraz anlayışlı olmaları lazım kuzum ne olur ne olmz şu üç ayı atlatalım da gezeriz o zmna kdr virüs geçer bnce zaten

walla whatsapptan 5-6 kişilik arkadaş grubumuz var onlara demedım hamile olduğumu ama evıne gıdecegımız arkadasımı aradım soyledım hamıle oldugumu ve coronadan dolayı gelmek ıstemedıgımı.. oda hak verdı tabıkı anlayışla karsıladı:)

bi defasında arkadasın evıne gıtmıstık kahvaltıya arkadasım cok fena rahatszdı ama bızde kahvaltımı bızı ettı bızmı kahvaltı ettık anlamadan hemen cıkmıstık evden.. sonra öğrendikki arkadasım hamıleymıs ve o rahatsızlıkları bundan kaynaklanmış.. gelecek kişiler gelmeden çok fena grip olduğnu iyileşemediğini söyle gitsin.. bronşit faranjit felan uydur gitsin..

Kese yada kalp atisini goren arkadaslar ,doktorunuz hangi tahlilleri yaptirmanizi soyledi?nasil onerilerde bulundu ?

bende keseyı gördüm ve kalp atışı için cumartesı tekrar gideceğim.. doktorun isteyeceği testleri sağlık ocağında yaptıranız varmı? Benim gittiğim hastane yeterınce pahalı ve testlerın yapılanlarını devlette yada sağlık ocağında yaptırmak istiyorum...

Saglik ocagi butun testleri yapiyor diye biliyorum .
Sizin doktorunuz test istedi mi?

İyi yapmışsın canım bnce de hem dinlenmiş ol hemde dikkat etmiş ol :)

Gunde 3 ogun mu yiyorsun peki ? Nasil besleniyorsun?

bence bu beslenme şekli herkesin bünyesine göre değişior... ben keseyi gördüm kalp atışınıda gördüm ama tam net duymak ıcın tekrar cagırdı.. o cagırdıgında test isteriz dedi... bende sağlık ocağında yaptıcam bazı testleri cunku hastane yeterınce pahalı...

çok hissizim bende kızlar belirtiler olmayınca bebeğime bişey mi oldu diye korkuyor insan halbuki daha dün kan tahlili yaptırdım

Gunde 3 ogun mu yiyorsun peki ? Nasil besleniyorsun?
İlk üç ay anne kanından besleniyor zaten o yüzden bu dönemde önemli olmasa da dikkat ediyorum. Zaten üç öğün yiyordum süt ayran çok içiyorum et ve bakliyat çok yiyorum. Badem fındık ceviz her sabah mutlaka bal. Sebzeyle zaten aram yoktu aklıma geldikçe midem bulanıyor yiyemiyorum. Ama meyve yiyorum günde iki tane. Bu sekilde benim zaten böyleydi düzenim.

çok hissizim bende kızlar belirtiler olmayınca bebeğime bişey mi oldu diye korkuyor insan halbuki daha dün kan tahlili yaptırdım
Kanaman olmadığı sürece korkma orada olduğunu bil. Olsa da düşmüyor sıkı sıkı tutunca emin ol. Bnm de gel gitli belirtiler göğüslerim çok ağrıyor ordan anlıyorum gece yanıyor resmen. Onun dışında unutuyorym çoğu zaman hamile olduğumu midem de çok bulanmiyor benim.

Bende bu sekilde besleniyorum neredeyse .
Tatlidan sogudum nedense normalde cok duskundum
Sebze cok yiyemesemde et balik meyve agirlikli besleniyorum bakliyat zaten cok severim

evet şuan hiç bişeyim yok benim de kendi kendine tedirgin oluyor insan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…