2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bir iğneyle çaresi var kuzum ama bebis pozitif geliyor sanki bnce ondan snnki
Oldum olası şu kan grubundan bişey anlamadım gitti bende bizimde kan uyuşmazlığımiz var ben negatifim oğlum pozitif biri bana şunu tam aciklasaydi iyi olurdu ınternette bakıyorum dünya kadar şey sayıyorlar kafam allak bullak oluyor..

Kan uyuşmazlığı anneden oluyor söyle ki eğer sen negatif esin pozitif ise Kan uyuşmazlığı var demek. Senin kanından besleniyor bebek pozitif olunca uyuşmuyor işte o yani kuzu olay ama esin de eksi olsaydı o zaman kan uyuşmazlığı olmazdı. Ama artık önemli dgl çaresi bulundu her şeyin :)

bizde keseyi gördük bugün çok şükür. 4+4dedi doktor tam internetteki hesapla tutuyor. haftaya çarşamba kalp atışı
Oh maşallah sana hadi gözün aydın inşallah darısı kalp atışına kuzum. Hesapla da uyuyormuş ne guzell

Aynen ben negatif eşim pozitif oğlumda pozitif hala anlamadım yani

Aynen ben negatif eşim pozitif oğlumda pozitif hala anlamadım yani
Kız bebis senin kanından besleniyor ya anneyle aynı olması lazım pozitif ağır basıyor ya bebis pozitif oluyor baba pozitif çünkü. Yani gerek kural o anne - ise baba + ise kan uyuşmazlığı var demek senin şimdi iki tane ya ikisi de farklı kan grubu olabilir benim babamla halam ikiz babam a pozitif halam 0 pozitif.

En iyisi ben daha fazla kafa yormayayım

Kızlar, şimdi lavaboya girdim biraz kanamam olmuş , çok endişelendim. Doktora yazdım “ korkma birşey olmaz yazdı”. Cuma gidecektim kontrole off korkuyorum cuma keselerin üzerinde minik bir kanama vardı o mu aktı bilmiyorum

Kan sulandrici yapar canım kullanıyorsan bnm ilk leke geldi coraspini kesti. Oksapar devam. Uzat dik ayaklarını diner kanama merak etme wc harici kalkma bir süre.

Kan sulandrici yapar canım kullanıyorsan bnm ilk leke geldi coraspini kesti. Oksapar devam. Uzat dik ayaklarını diner kanama merak etme wc harici kalkma bir süre.
Koyu renk değil açık kırmızı, karnım ve belimde hafif ağrıyo sanki.Benim 2. Düşükte aynı bu günlerde olmuştu , çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan . Allah hayırlısını nasib etsin

Bende kuzum dusuklerdrn sonra çok korkar oldum hatta elimle göbeğimi tutuyorum hep sanki düşse tutucam. Benimde geçen hafta iki kere pembe lekelenmem oldu. Akıntıyla karışık geliyor. İgnen varsa yaptr hemen kanama için ben hep tutuyorum evde sonra dik bak geçer olmaz bsyck merak etme

İnşallah , sağol , bizi bizden başkası anlamıyor .
Allah bebeklerimize sağlıkla kavuşmayı nsib etsin

Yaaa çok güzel inşallah bize de duymak, görmek nasip olur

İnşallah aynı şeyleri yaşamayacaksın canım. Bol dua et ve dinlen.

ay sorma kendimi uzaylı gibi hissettim orda :)) diyecektim sizi gidi şanslılar denemeye başladık 3 aydır olmuyo diye dertlenen mi dersin :)) Herkesin imtihanı başka Rabbim dermansız dert vermesin

ahhahaha aynen şu yaşadğımız eziyetlerin ardından bu hamilelik bulantıları fln vız geliyor:) yalnız o çektiğim eziyetleri karnımdaki minik bebiş unutturdu bile:) demek böyle böyle insanlar 2-3 çocuk yapıyorlar Allah o hamılelık ve doğumdaki acıyı unutturuyo demekki:) buarada dün doktora gittim.. keseyi ve kalp atışını gördük ama kalp atışını duyamadık çünkü çok minikmiş:) bulantım var dedm doktorda gayet normal dedi.. o bulantının tıbbi bi sebebini açıklayamıyorum ama hamileliğin ilk 3 ayı çok tehlikeli ve dikkat edilmesi gereken bi kısım olduğu için Allah fıtraten ilk 3 ay bize o bulantıları verıyorki biz herseyi yiyip içip bebege zarar vermeyelim diye dedi... bana çok mantıklı geldi:)

Gözün aydın, maşallah miniğine darısı başımıza

oyyy kurban olurum sağlıklı sıhhatli gelsinler de ben hepsine razıyımm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…