2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ya ne bileyim 3 gündür böyle olunca acaba ilaç boşa mı gidiyor dedim yarın hemşireye de bi sorayım en iyisi. Normalde kanamamasi lazım aslında
Kan sulandrci kullanıyoruz ya normal bnce çünkü tüp bebek hemşirem yapınca akar deyip kndi bastırıyor bir süre anlamayan anlamıyor

Çorluda yaptırdım ben canım reyap kahraman Ülker doktorum ama kndi der mi bilmem takip yaptı çünkü bir kaç arkadaşıma

Yok canim maalesef kalp atisini duyana kadar bakti ondan sonra bakmiyormus mecburen baska biryere gidiyorum canim evet ozeller cok pahali

ben sağlık ocağında biraz tahlil yaptırmıştım doktorum isteyince aile hekimine verdim yaptığım tahlilleri icin da bunlardan varsa isaretlemesini rica ettim kalanını özelde yaptım eşim devlete gitme corona var dedi..
banada oldu bir iki kere canım damara denk gelmiştir artık iğne yapacak yer kalmadı..
Oğlumda ilk Turşu ve eksiyi aserdim şimdi yine eksi ve turşu yiyiyorum tatlıyi görmek bile istemiyorum

Cinsiyetten bahsetmissiniz sizin etrafınızda da zaten cinsiyetleti belli diyen zihniyetler varmı? Çok merak ediyorum çok bilmişler nerden biliyor cinsiyetini belirleyebilecegimizi şahsen öyle bir şansım varsa bile ben seçmem Rabbim ne verirse razıyım..
Benimkine zaten bir kız bir erkek yapmışlar diyen olmuş çok üzülüyorum bilmeden bunları söyleyenlere Allaha nasıl hesap verecekler..
Oğlumda da oğlan istemişler demişlerdi Allah akıl fikir versin rüyama bile geldi eltim diyordu baaak gördünuzmu erkek istersen oluyor
Oğlu olsun diye tüp bebek yapmayı bile düşünüyordu iki kızı olmasına rağmen sanki tüp bebegin garantisi varmış gibi kendilerini günaha sokuyorlar bukadar zor olduğunu bilseler hayatta yorum bile yapmazlar halbuki..

Benden bunları istedi doktorum.. İşaretlenmiş olanları tek özelde yaptım 370 TL tuttu..
Diğerleri ni de sağlık ocağı önceden yapmıştı zaten ben sadece çıktısını aldım..

Bende tatliyi gormek istemiyorum

Kan dert değil de yağ lli olmasi acaba ilaç mı diye korkuttu beni

Cahillik baska birsey degil .Turkiye de cinsiyet secimi yasak hem oyle olsa erkek meraklisi olan gider tup yaptirir ki tutacaginin garantisi yok.Benim 5.denemede oldu neler cektim ben bilirim.

Cahillik baska birsey degil .Turkiye de cinsiyet secimi yasak hem oyle olsa erkek meraklisi olan gider tup yaptirir ki tutacaginin garantisi yok.Benim 5.denemede oldu neler cektim ben bilirim.
İşte çok kolay sanıyorlar onun için çok nazara geliyorum.. Canımizin istediği zaman gidip yapıyormusuz da oluyor gibi bir algı var insanlarda.. Kimse düşünmüyor acaba ne çekiyorlar bukadar eziyet çekiyoruz hiç bişey düşünmeyecez birde cinsiyet sececez

Sadece cinsiyet olsa direk tüp bebeğe karşılar insanlar bilmediği konularda acımasız. Gunahimizi alan onlar kimseyi takmak istemiyorum bu dönemde ne derlerse desinler diyorum ama ufacık bisey delirtiyor beni sanki tüp bebek olunca başkasından oluyo bnmkiler de öyle konusuyirlar

Aynen canım yapılmadı hiç diye yapmak istiyor doktoru değiştirdim ya bu doktor ben ilk denemede olumsuz olunca yapıyorum dedi
Benimde yapıldı bsy çıkmadı ama sana düşük var diye verdim dedi zaten doguma kdr kullanılacaj diye biliyorum ben bu yüzden arkadaşlarım da hep kullandı düşük olanlar pıhtı sorunu yokken bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…