2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kimseye söylemek istemedim 5 kez düşük yaptim umutlaniyorum duyuyorlar sonra hep soruyorlar enfeksiyon varmis hic halim yok dedim ama ne diyecekler

Baştan bende demedim de küçük yer burası ay dedim o duyuck bize demedin dicek annemde dedi kimseye demezsen küser bebek yakın akrabalara dedim sadece ama yayıldı galiba ondn nazar duası da okuyorum her gün
Canim ben 5 kez düşük yaptim artik psikolojim bozulduannem kardeslerim disinda kimse bilmiyor simdilik bilmesinlerde sorup duruyorlar sonra ben cok kötü oluyorum bol bol dua et canim

Canim ben 5 kez düşük yaptim artik psikolojim bozulduannem kardeslerim disinda kimse bilmiyor simdilik bilmesinlerde sorup duruyorlar sonra ben cok kötü oluyorum bol bol dua et canim
İçi iyi olmayan yapıyor maalesef benim de iki dusugum var ilkinde sorulardan bıkmıştım resmen

Ben ozelde yaptirdim kan ve idrar verdim bir sürü test yapildi herseye bakılıyor

Benimde canim hep eksi istiyor portakal yiyorum hep senle bizim cinsiyetler aynı mı olacak acaba merak ettim ne hissediyorsun ben erkek gibi geliyor
Benim ilk başta kız gibi geliyordu bütün teoremlere göre erkek çıktı herkes erkek dedi şuan bna da erkek gibi doğuyor icime sanki ama kızı da çok istiyorum şu bir ay geçse de öğrensem ya kızım oğlum diye sevmek istiyorum karnımı

Arkadaşlar aranızda progestan iğne kullanan varmı? Ben transfer den bu yana kullanıyorum ama şu 3 gündür galiba ilaç geri dışarı çıkıyor 3 gündür eve geliyorum iğne yerim kanamis çamaşırm kanlı ve kan lekesinin etrafi yağlı sanki ilaçta kanla beraber geri çıkmış gibi geliyor böyle bişey yaşayan var mı ?

Benimde canim hep eksi istiyor portakal yiyorum hep senle bizim cinsiyetler aynı mı olacak acaba merak ettim ne hissediyorsun ben erkek gibi geliyor

benım canım şu kornişon turşulardan çekti dün ve 1 tabak yedim.. tatlı bişi kesinlikle çekmiyor canım.. eskilerin dediğine göre kız demek galiba bu ama bence Rabbim sağlıklı sıhhatlı hayırlısını nasip etsinde kız erkek farketmez benim için:)

Aynen canım çok sevicez de çatlıyorum inan ki bir an önce bilmek istiyor insan işte

Ben ozelde yaptirdim kan ve idrar verdim bir sürü test yapildi herseye bakılıyor

sen tüp bebek merkezine mi devam ediyorsun yoksa başka doktora mı geçtin canım? ben tüp bebek doktoruna devam edıyorum. 3. aya kadar ben kontrol edıcem sonra senı hastanede baska bı doktora emanet edıcem dedı... şuan gittiğim hastane zaten yeterınce pahalı şimdi testlerede bi dünya para isteyebilir.. en azından sağlık ocağının yapacağı testleri orada yaptırmam diye düsündim..

Benim de iğneden sonra kanlı geliyor canım dediğin gibi ama bant yaptırıyorlar fark etmiyorum pek. Merak etme olmaz bsy benim iki ampul birde o kadarcık akmasi mühim degil..

O konuyu bende çok düşündüm hatta bana dedikleri olduğum yerde çoğu doktor 3. Aydan sonra kabul etmezmiş. Tüp bebek doktoruna devam ediyorum suan mecbur ama geçen hafta burda bir kadın doğumcuya gittim zaten onu istiyordum takip için istersen 9. Ayda gel doğum yapcm de yaptırırım dedi ama kendi doktoruna devam et şimdilik 3. Aydan sonra bna gel dedi öyle yapicm ama tüp bebek doktorumsa takip yapıyor kendi demez bnce başka doktora git lap diye nasıl bırakcm bilmem

daha 6. haftadayım mıllet bana kızmı erkekmı acaba dıye soruyo:) herkes benden meraklı walla.. sağlıklı gelsinde kız erkek sorun değil:) ben merak etmiyorum pek :)
Bnm aklıma erkek soktular erkek bebek kıyafetlerine bakınca ağlıyorum kızsa küsecek bna diye çok saçma duygular bide ben çocuk odası hazırladım ilk hamileligimde hevesle zaten değiştirmek istiyordum diye pembe aldım o kdr çok kız istiyordum ne olursa olsun sağlıklı gelsin artık kamufle etcm

Benim de iğneden sonra kanlı geliyor canım dediğin gibi ama bant yaptırıyorlar fark etmiyorum pek. Merak etme olmaz bsy benim iki ampul birde o kadarcık akmasi mühim degil..
Ya ne bileyim 3 gündür böyle olunca acaba ilaç boşa mı gidiyor dedim yarın hemşireye de bi sorayım en iyisi. Normalde kanamamasi lazım aslında

Kimseye söylemek istemedim 5 kez düşük yaptim umutlaniyorum duyuyorlar sonra hep soruyorlar enfeksiyon varmis hic halim yok dedim ama ne diyecekler

Rabbim bu evladını nasip etsin sana inşallah ozaman hiç söyleme bencede... ben doğuma kadar bitek eltimin bilmesini istemiyorum gercekten

ne kadar anlayışlı bi doktorun varmış:) biz tüp bebek doktoruna kendımız söyledık siz takip etsenız keske dıye.. o da ben okadar yogunumkı su krıtık dönemi atlatalım sizi bu hastanede baska doktora gonderıcem dedi.. biz hala ısrar edince inanın ılerde daha ıyı olacak cunku uzun uzun konusup fıkır alma ıhtıyacınız olacak ben tum gun operasyonlara gırıp tup bebek hastalarına bakıyorum dedı.. çok mantıklı aslında.. bende bu tup bebekten once gidebileceğim tüm kadın doğum doktorlarına gittiğim için artık tukettım doktorları artık bu doktorun önereceği doktora gideceğim:) sende ilk 3 ay tüp bebek doktoruna gidersin sonrada kendi dktoruna devam edersin.. bence tüp bebek doktorunun muaynesı normal doktora göre daha pahalı ya.. sen nerede yaptırmıstın?

aynen sağlıklı gelsinde odasını değiştirirsin kamufle edersin annesi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…