2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ayyy herkes burdaymışş bende aynı şeyi hissettim orda sürekli ovulasyon testlerinden bahsediyorlar ben alışmışım transfer muhabbetlerine
ay sorma kendimi uzaylı gibi hissettim orda :)) diyecektim sizi gidi şanslılar denemeye başladık 3 aydır olmuyo diye dertlenen mi dersin :)) Herkesin imtihanı başka Rabbim dermansız dert vermesin

iyi haberler bekliyoruz canım senden

Korkma canım ama bol bol dinlen kesinlikle çaresi yatmak dik ayaklarını uzan geçer merak etme kalp atışları duyulmuş bak ne güzel

Bu arada kızlar bende kontrolden geldim 8+0 yarın 9. Haftaya giriyorum Allahın izniyle bebisi gösterdi iyice kafasını ayaklarını gördüm minnosumun tam 1,5 cm geçmiş hatta, kalp atışı 169 dedi bir daha bir ay sonra çağırdı inşallah boylr devam etsin

Masallah bebise

Korkma canım ama bol bol dinlen kesinlikle çaresi yatmak dik ayaklarını uzan geçer merak etme kalp atışları duyulmuş bak ne güzel
Memurum ben şimdi bile bıdı bıdı ediyorlar sanki keyfimden bekliyorum hastanede. millet boş beleş şeyler için rapor alıyor olmazsa yarın kendi doktoruma ilk randevum var söyleyecem artık versin rapor... Hamilelik neyse de nevralji ağrıları beni bitirdi yoksa bebişim sağolsun mide bulantısı dahi çektirmedi bana

Maşallah insan ellerini ayaklarını ilk görünce çok heyecanla'iyor bu haftalarda oğlumun ultrason resminde elleri ayakları çizgi gibiydi

Al rapor kuzum bk en tehlikeli dönemler senin bebişin den önemli dgl. Yat dinlen az evinde geçer bir haftaya zaten.

Maşallah insan ellerini ayaklarını ilk görünce çok heyecanla'iyor bu haftalarda oğlumun ultrason resminde elleri ayakları çizgi gibiydi
Geçen hafta gittiğimde bende çizgi olarak gördüm minicik belli oluyordu şimdi kafası fln kocaman olmuş doktor tek tek gösterdi ya gerçekten insan çok mutlu oluyo inşallah rabbim yavrularımız bize bagislasin

Al rapor kuzum bk en tehlikeli dönemler senin bebişin den önemli dgl. Yat dinlen az evinde geçer bir haftaya zaten.
Çok şükür kan uyuşmazlığı için kan verdim şimdi kanama ondan olabilirmiş yada ağrım olunca kasılıyorum istem dışı o da olabilir ama bebişim iyi.. 10 gün rapor verdi sonra bir daha veririz yata yata geçir bakalım dedi

AA kan uyuşmazlığı varsa bende olur diye biliyorum canım neydi kan grubun eksi mi? Yat bnce de dinlen bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…