2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Gunaydin kızlar zaman cok hızlı gecmiyor mu hic gecmiyor gibi gelirken daha dün tuttumu kan degeri kesesi kalp atışı derken cok şükür simdi tekmelerini yedigimiz bebislerimiz var bugun 2li rakamlara düştük cok mutluyum rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah bizlere de saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

Ayni durumdayim canim biraz yorulayim yuruyeyim alttan igne batiyor gibi kasiklarimda sancı oluyor yatincada belim popom agriyor sanirim bu haftalar icin normal seyler
Aaa normal o zaman son üç aya girdik sanırm zor zamanlar başladı idare etcez artıkk

günaydın güzel haftalar

ben de çok yürüdüğğmde falan karnım kaskatı oluyor. dün eşimle yürüyüşe çıktık baya sertleşti karnım

günaydın hanımlar . Benim de eski halimden eser yok şimdi ben ki sabahtan akşama fink atan insandım şimdi yarım saat yürüyüp dinleniyorum

3litre az canim ,icebildiguin kadar ic.
Lierac bio oil guzel ilk zamanlar kullandim.Simdi mustela krem ve yag var onlar daha iyi.trendyolda indirim takip et urunlerde

Başka da yapılacak bşey yok en iyi kremleri kullanıyoruz zaten çatlayacaksak çatlıcaz

Hepimiz öyleyiz galiba fazla oturmak bile yoruyor uzanıyorum bi yerimin karnımın popomun sırtımın belimin ağrımadığı olmuyor valla fazla zorlama kendini kuzum vücudumuz yönlendiriyor zaten işte böyle ona göre hareket ediyorum ben de bazen daha iyi oluyorum o zaman yapıyorum yapacaklarımı

Ben de 3 lt içiyordum. Bugün 24+4 dr um 3 ü geç artık dedi.

Ya ben hiç ölçmüyorum ne kadar içebilirsem o zaman Bende ölçerek içeyim artık bu kadar önemliyse
Su önemli tabi mıtlaka ölç. Ben 1 lt lik cma şişeyi dolduruyorum 3 kere bitiriyordum. Dr um su rahmi dinlendirir kasılmasını önler rahatlatır dedi.

3 litre az mı siz daha fazlasını nasıl içiyorsunuz yahu
Normalde de okadar icmek lazim cnm ,hamilelikte ihtiyac artiyor hava da cok sicak arttirabildigin kadar arttir.
Ben yarim litrelik su sisesini elden hic birakmiyorum ,surekli iciyorum susamayi beklemiyorum

Benim doktorumda iki bile yeter dedi mesela benim 3,5 geçiyo bile bazen idrar yollarm çok hassas içmesem daha kötü alıştm içmeye valla her yer şişe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…