2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İkili rakamlardayız artık :) günler geçiyor, dün bebiş kıyafetleri yıkandı, bugün ütülendi dolabına dizildi ciciler çok küçükler yaa
Ya dolapları aldınız mı ben de 27-28 hafta gibi sipariş vermeyi düşünüyorum nedense bi korkuyorum o haftaları görmeden bişey olursa odalarını görmek istemem diye

Ya dolapları aldınız mı ben de 27-28 hafta gibi sipariş vermeyi düşünüyorum nedense bi korkuyorum o haftaları görmeden bişey olursa odalarını görmek istemem diye
Ben ilk hamilelikte hevesle genç odası hazırlamıştm zaten o oda boştu ekstra park yatak alıcam işte. Baktm 32 33. Haftalarda yıkamış herkes ama ne olur ne olmaz artık bi bakmışım suyu gelmiş erkenden geliyo çanta hazırlayıp koyucam bir köşeye şimdiden.

Ayy dur korkutma bizi daha corabi bile yok bebisin simdi kontrol icin geldim tüp bebek doktoruma aylar sonra ilkkez insallah burdan çıkinca birkac kiyafet alayim

Ayy dur korkutma bizi daha corabi bile yok bebisin simdi kontrol icin geldim tüp bebek doktoruma aylar sonra ilkkez insallah burdan çıkinca birkac kiyafet alayim
Valla kuzenimin de yoktu mesela erken doğum riski 34. Hafta suyu geldi apar topar doğuma girdi geçen beni korkuttu biraz hazırla dursun diye çıktı işin içinden bari ama çok tatlişler yaaa

canim kontrolun nasil gecti? Umarim hersey yolundadir Hazirliklara basla artik:) ben gectigimiz cumartesi gittim eminonunden tum kiyafetlerini aldim:) sadece anakucagi besik ve dolaplari kaldi tabiki bide son zamanlarda alinacak bakim esyalari kaldi.. cunku agirlastikca gidip gezmek cok zor olacak.. cumartesi bile zor gezdim.. Rabbim evlatlarimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

Bence de kuzum senin haftalarında bende hazırlamaya başlayacağım çok da sona bırakmaya gerek yok hazır olsun kafamız rahat olsun

Gozun aydin ,boyle sikintisiz d3vam eder insallag

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…