2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

O zaman takvimin yanlis senin canim burdaki bide zayiflik kiloluk cok önemli degil saglikli olsunda dogumdan sonra alır insallah

Canim ozmn buradaki takvimin yanlis 25+6 isen takvimin 26.hafta gostermeli.
Benim beklenen dogum 3kasim suan 23+3 teyim aramizda 8gun gorunuyor senin de 24+5olman lazim takvimin yanlis sanirim
Evet bende ona göre yorum yapmistim diger türlü benden önde gidiyor gebeligi takvime gore geride kalmis

günaydın herkese

taşınma hazırlıkları yüzünden çok yazamıyorum.

ptesi benim de kontrol var. çarşamba da detaylıya tekrar gidicem pozisyondan dolayı kalp ekosu çekememişti doktor. mutlaka görmek istiyorum demişti.

Canim masallah gayet iyi benimkisi tam 25 de 33 cm 781 grmdi doktorum haftasiyla uyumlu demisti 1 kilo olmasi icin erken sanki herkes benim gibi burda doktor ne derse desin bebisler zayif geliyor annelik böyle bisey galiba
Gerçekten öyle niyeyse çocukta bi zayıfsa sağlıksızdır algımız var kıramıyoruz bir türlü

Selam canım bizde bu ay sonu taşınacağız ve daha eve bile karar veremedik. Düşündükçe içime sıkıntı geliyor. Taşınacağız diye ne bebek odasını kurduk, ne doğru düzgün eşya aldık. Bir de üstüne ben hala çalışıyorum. Nasıl yetişecek bu kadar şey hiç bilmiyorum.

İnşallah kontrolün iyi geçer, güzel haberlerle gelirsin

Yaa teşekkür ederim normalde oksapar kullanıyordum bulamayınca enox geçtim o da bulunmadı hibor dediler hiborun 3509 sıkıntılıydi bakalım artık peki siz 3509 buldunuz mu yoksa 5000 falan mı aldınız
5000 ilk hibor kullandım bir kaç gün hala morlukları geçmedi..oksapar ile enox içerik olarak tamamen aynı enox un iğnesi daha ince olduğundan daha az acıtıyor. Şunda tüm eczanelerde enox ve oksapar mevcut hiç canını yakma hibor ile

yavaş yavaş kırılacakları paketleyin. biz salonu ve mutfağı paketledik. ayakkabıları büyük poşetlere koydum kutularıyla. giysileri hurçlara yerleştireceğim onları haftaya yaparım yavaştan. 25inde taşınıyoruz biz.

Merhaba herkese Bugün baş ağrısıyla uyandım hala da geçmedi maalesef duş alıcam inşallah geçer. Bu arada kızlar daha önceden doğum yapmış olanlar taptaze kırmızı çatlaklara iyi gelecek bişey var mı bildiğiniz?

canım maalesef. sonradan beyazlayacak onlar. bak benim önceki hamileliğimden kalanların şu anki durumu

Eklentiler

• IMG_20200712_175320.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 26
Kırmızıyken müdahale ile azaldığını söyleyenler var canım ama dermataloglar tamamen bedenle alakalı olduğunu sadece su içmenin azaltabileceğini önleyebileceğini kremlerin işe yaramadığını söylüyorlar.beyazlaştıktan sonra zaten sanırım lazer dışı hiç bişey işe yaramıyormuş
Ama sen yine de o bölgeyi bol nemlendir yağlarla kremlerle bio oil öneriyorlardı şansını dene bence denemedim deme
Ben lieracın önleyici olanını kullanıyorum bi de çatladıktan sonra olanı var hamileliğe uygun mu bilmiyorum ona da bakabilirsin hiç bişey yapamazsan normal yağ krem ne varsa nemlendir

Selam kızlar iki gündr çok geziyorum ama yoruldum artık zorluyo beni 1 saat oturamıyorum mesela ben hemen batıyo sanki popom dahi acıyo artık gezmicem ya ayakta durunca alttan bıçak saplanıyo sanki yeni eve geldim yatıp duruyorum valla

Canım 2-2.5lt arası su içiyodum 3 e çıkardım çatlakları görünce. Lieracın önleyici jelini ve burts and mama bee kremini kullanıyordum çok düzenli olmasa da yine de çatladım. Lieracın serumuna baktım 180 TL işe yarar mı bilmiyorum bio oil daha uygun fiyattı sanırım. O bölgeyi sık sık nemlendiriyorum şuan.

Ayni durumdayim canim biraz yorulayim yuruyeyim alttan igne batiyor gibi kasiklarimda sancı oluyor yatincada belim popom agriyor sanirim bu haftalar icin normal seyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…