2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Masallah 1,5 kilo mu ben sok
Ben 9kilo aldim ya

Masallah 1,5 kilo mu ben sok
Ben 9kilo aldim ya
sen çok zayıftım öncesinde demiştin sanki ondan öyle olmuştur bi de ben 5 ay kustum kilo verdim o verdiklerimi aldım sayarsak daha fazla tabi.yeni yeni kendime geliorum şimdi de reflüm çok yiyemiyorum doktor şimdilik bebekler yine iyi büyümüş ama yemen lazım diyor artık
163 boyum 61-62 gibi hamile kaldım 62-63 gibiyim şu anda da ama işte dördüncü ayda 57 ye kadar düştüm onları aldım sayarsak 6 kilo aldım

Kulturde ureme cikmadi cnm,doktor bol su ic dedi ilac kullanmiyorum suan.
Hergun 2limonun suyunu iciyorum insallah gecer
kültürde çıkmadıysa sorun olmaz kuzum zaten hep bol su içmemiz lazım bana da hep söylüyolar hem erken doğumu önlemek için hem enfeskiyondan korunmak için vs

oy maşlalh ona 28-29 haftalıklar bin gramı geçiyor
yükleme yaptır kuzum ama mutlaka önden de gidiyorsa doktorun yapmazsa başka dr ye git
Başka doktorla da görüştüm o da gerek duymadı 90 fln olsa bakılırdı ama düşük diyo risk yok diyolar

1.72 boy 69 oldum

Başka doktorla da görüştüm o da gerek duymadı 90 fln olsa bakılırdı ama düşük diyo risk yok diyolar
KUzum ben iki doktora gidiyorum ikisi de açlık kaç olurda olsun yapılmalı zaten amaç gizli şekeri saptamak açlık artınca aşikar şeker oluyor zaten dediler sen bilirsin tabi ama bebek de önden gidiyorsa yaptırman daha mantıklı olur benim açlık 70 üstü çıkmadı hiç ama yaptırcam görümcem aşırı zayıftı bebek önden gitmiyordu ailede yoktu açlığı normaldi ama bozuk çıktı yüklemesi

İyi akşamlar kızlar . Benim hastanenin detaylıya 2 kere girme hakkı varmış haftaya yeniden detaylıya gireceğim inşallah

Canim seninkisi 24+6 olmasin cunku 25+6 ise zayif bile olabilir bebegin sen toplamda kac kilo aldin insallah seker sonucu guzel haberler alirsin
Yok 25+6 doktorla bir daha konuştum bana birçok gıda yasak hastalıklarımdan dolayı doktor ona rağmen iyi beslenmiş bebek demiş sanırım normalde biraz daha zayıf bekliyordu ama önemli olan organların güzel gelişmesiymiş zaten doğduktan sonra normal beslenir bebiş kilo alır rahatladım biraz

Canim ozmn buradaki takvimin yanlis 25+6 isen takvimin 26.hafta gostermeli.
Benim beklenen dogum 3kasim suan 23+3 teyim aramizda 8gun gorunuyor senin de 24+5olman lazim takvimin yanlis sanirim

Canim masallah gayet iyi benimkisi tam 25 de 33 cm 781 grmdi doktorum haftasiyla uyumlu demisti 1 kilo olmasi icin erken sanki herkes benim gibi burda doktor ne derse desin bebisler zayif geliyor annelik böyle bisey galiba

Hatirlamiyorum cnm ama sen yine de seker yuklemesi yaptir ,butun doktorlar oneriyor.
Hic belirti olmadan sekeri cikanlar var.
Mesela ben gayet iyi gidiyordum hicbir belirtim yoktu yuklemede ogrendim sekerim biraz yüksek cıktı cok sekerlide yemem aslinda hamileligim 4 ayi boyunca sekerden midem bulandi ama yinede cikti bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…