2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İnşallah canım benim inşallah yavrumu sağlıklı sıhhatli kucağıma alınca hepsini unutacağım

Kizlar selam; dun bacagimdaki sislikler icin kalp damar a gittim. Yarin damar tikanikligi varmi kontrol icin bacak ultrasonu renkli doppler cekecekler.. ayrica orta basincli hamile varis corabi verdi doktor insallah bu sicakta giyebilirim arkadaslar ayaklarinizin sismemesine dikkat edin.. ayak buyumesi sismeler son aylarda oluyor biz daha yolun yarisindayjz.. Rabbim hepimize ve bebislerimize saglik versin

geçmiş olsun. inş faydası olur çorabın.
benim de çok varisim vardı. geçen sene tedavi oldum. baya görünümü azaltmıştık. şimdi ufaktan çıkmaya başladı. doğum sonrası tekrar giderim herhalde.

Yaaaa çok tatlısın

amiiin inşallah Rabbim hepimize sağlık sıhhat nasip etsin

maşallah canım. için rahatlamıştır. detaylı usg yi sırf o net görüntüler için istiyorum

maşallah canım. için rahatlamıştır. detaylı usg yi sırf o net görüntüler için istiyorum
Haftalardır detaylinin gerginligi vardi uzerimde cok şükür bitti sırada şeker yüklemesi var galiba yüzünü görmek icin 3 kere cikolata yedim kalktim 15dk sonra geri yattim 3 kere bakti doktor sagolsun inatci benim kız yüzünü zor gosterdi darısı sana canim

Maşallah tebrikler canım Benimki de göstermedi yüzünü nazlı olacak kızlarımız

Ay canim cok sevindim gozun aydin rahatliyo insan iyi haber alınca bende bugun asi oldum ikinci 1 ay sonra kalp atislarini dinledik oyle soru sordu problem var mi flb diye asi acimadi ama iki güne agri yapar dedi ya

Ay canim cok sevindim gozun aydin rahatliyo insan iyi haber alınca bende bugun asi oldum ikinci 1 ay sonra kalp atislarini dinledik oyle soru sordu problem var mi flb diye asi acimadi ama iki güne agri yapar dedi ya
Tesk ederim canim cok şükür bende gecen hafta yaptirmistim aşımı ilk gun hic agrimadi ama 2. Ve 3. Gün acidi biraz

Ay bu aşı beni mahvetti kara kara düşünüyorum bi daha ki ay napıcam diye. 5 gün oldu yaptıralı, soluma asla yatamıyorum ve kolumu yukarı kaldıramıyorum. Halbuki 10 sene kadar önce yaptırmıştım hiç böyle bi ağrı olmamıştı. Hamilelikten ağrı eşiğim mi düştü nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…