2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

günaydınn

Reengarenk Reengarenk maşallah bebişlerine. sorun olmamasına sevindim.

kızlar bizim ev şubattan bu yana satılıktı. korona girince baya uzadı süreç ve dün satıldı. iyi mi oldu kötü mü bilmiyorum taşınmak gözümde büyüyor. annemlere ve kvalidemlere yakın bir yerden ev bakacağız şimdi. inşallah süreç uzamadan hallederiz😊
Teşekkürler canım😊
Bence hamileyken daha rahat taşınırsiniz bebek olunca daha zor olurdu hele birde süt içen bebek..
Yardım eden birileri olur mutlaka ağır işleri onlara yaptırırsin..

Kizlar detaylıya giren var mi aranızda bu arada ben dün tetanoz aşımı yaptirdim dun hicbisey hissetmedim ama bugun birazcik ağrısı var

Kızlar şimdi detaylıdan geldim🥰 Panik atağım da olduğu için 2 gecedir uyuyamıyorum korku heyecan stres panik herşeyi yaptım ama Allah’ıma çok şükür her şey normal.🙏🙏🙏 23 cm- 360 gram kızımız. Yüzünü görmek için çok uğraştı Perinatolog. Onun dışında gayet kısa sürdü. Sanırım yarım saatte bitti. Ben güzel haberlerle geldim inşallah darısı hepinizin başına🍀🍀🍀

Kızlar şimdi detaylıdan geldim🥰 Panik atağım da olduğu için 2 gecedir uyuyamıyorum korku heyecan stres panik herşeyi yaptım ama Allah’ıma çok şükür her şey normal.🙏🙏🙏 23 cm- 360 gram kızımız. Yüzünü görmek için çok uğraştı Perinatolog. Onun dışında gayet kısa sürdü. Sanırım yarım saatte bitti. Ben güzel haberlerle geldim inşallah darısı hepinizin başına🍀🍀🍀
Yaa ne güzel gözün aydın 🥰 darısı bizim başımıza bende çok heyecanliyim iki hafta sonra bizim detaylı😍😍😍

Yaaaa çok sevindim ♥️♥️♥️ Darısı başımıza

Yaa ne güzel gözün aydın 🥰 darısı bizim başımıza bende çok heyecanliyim iki hafta sonra bizim detaylı😍😍😍

Teşekkürler canım🙏 Ben çok yoğun kanamalı 1,5 ay geçirdiğim için çok korkuyordum anormallik çıkacak diye ama çok şükür. Şimdi dualarım sizinle
Yaaaa çok sevindim ♥♥♥ Darısı başımıza
İnşallah sağlıklı güzel haberlerle gelin hepiniz 🙏

Teşekkürler canım🙏 Ben çok yoğun kanamalı 1,5 ay geçirdiğim için çok korkuyordum anormallik çıkacak diye ama çok şükür. Şimdi dualarım sizinle

İnşallah sağlıklı güzel haberlerle gelin hepiniz 🙏
İnşallah benim de detaylımda şu bağırsak parlaklığı gitmiş olur da içimiz rahatlar 🌸

Canim cok sevindim darısı başımıza insallah bende cok stresliyim hayirlisiyla hayirli haberlerle bizde geliriz insallah 3 haftadir görmüyorum minnosumu

İnşallah benim de detaylımda şu bağırsak parlaklığı gitmiş olur da içimiz rahatlar 🌸
İnşallah canım senin de zorlu geçmişti hatırlıyorum detaylıya kadar geçer inşallah daha vakti var. Doktorum detaylıda sorun olarak gördüğümüz şeyler bile doğuma kadar düzeltebiliyor demişti. Öyle bir mucize taşıyoruz içimizde ❤️ Güzel haberlerle gelirsin inşallah🙏
Canim cok sevindim darısı başımıza insallah bende cok stresliyim hayirlisiyla hayirli haberlerle bizde geliriz insallah 3 haftadir görmüyorum minnosumu
İnşllah canım senin bu hafta mıydı?

X