2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Dün bende çok yürüdüm biraz şişti ayaklarım aşırı sismediyse normal bence..

Canim bnde de sabahlari ve aksamlari oluyo hareketsizlikten ödem yapio die dusunuorum ama bnde de yeni basladi.

Kızlar günaydın
Sağlık ocağından aradılar tetanoz alışı için çağırıyorlar. Yaptıran var mı aranızda? Mecbur muyuz yaptırmaya?

Kızlar günaydın
Sağlık ocağından aradılar tetanoz alışı için çağırıyorlar. Yaptıran var mı aranızda? Mecbur muyuz yaptırmaya?
Canım beni de sağlık ocağından aradılar.. tetanoz asısını doktorunuza danışır mısınız. Eğer önerirse yapalım dedi. Doktorum da doğum burada olacaksa gerek yok. Yurtdışında olma ihtimali varsa yapalım dedi. Benim bir ihtimal yurtdışında doğum yapma durumum var. O yüzden yaptıracağım . Sen de bi doktoruna danış istersen.

Kızlar günaydın

Canım banada söylediler tetenoz aşını gelip vurduracaksın diye.. doğumda sezeryan yada normal kullanılacak ameliyat araç gereçlerinden korunmak için bu aşı yaptırılıyor dıye bılıyorum.. ben yaptıracağım.

Dün bende çok yürüdüm biraz şişti ayaklarım aşırı sismediyse normal bence..

benım bileklerim ve sol bacağım çok aşırı şişti varislerim dışarı fırlıcakmıs gibiydi.. dr um benı arayacaktı ama hala aramadı benı nefrolojıye yada kalp damar cerrahisine yönlendirecek muhtemelen.. böbrek hastası olduğum için bi nefrolojiye git diyecek snaırım... çok dikkat etmemiz lazım ödem toplamamak için..Allah hepimize sağlık versin

Doktoruma ulaştım canım yaptır zararı yok korunmuş olursun dedi. Şimdi oldum geldim 4doz daha olacakmışım. Gitmişken kalbini de dinletti

Evet canım hatta doktorum genel olarakta korunmuş olursun dedi. Oldum geldim bende baya ağrıyor ama kolum çok ağrırsa ağrı kesici içebilirsin dedi dayanmaya çalışıcam bakalım

Kizlar bundan 1.5 ay once nifty testi yaptirmisdim sonra gerekli dna cikmadi kan sulandirici kullandigim icin dediler bidaha verdim ondada cikmadi 3.kez verdin bugun aradim ondada cikmamis parayi iade ediceklermis bu nasil anlamadim. ben 2 li ve 4 lu kan verdim onlar normal cikdiydim kafam karisdi napsam bilemedim

Acıyan bişey mi acılı şeyleri hiç sevmem bana iki doz dedi doktor ama 4 doz muymuş demek

Güzel geçti canım iyi ikiz canlar
2 hafta sonra ayrıntılı ya git dedi bir doktor önerdi doktorum..
Bu arada benim oglan açık ara ile önde gidiyor
330 gram olmuş kız biraz az geelismis gibi geldi bana 280 gram di doktor iyi dedi ama ben yine de takıyorum belki de boşa takıyorum

Bugün birde vajinal usg ile de baktı erken doğum riski varmı diye çok şükür öyle bir sorun da yok..
Yani genel olarak biz iyiyiz darısı size

Aaa hamile takviminde de bebegin yaklaşık ağırlığı 280 gr. Yazıyor normal mis ozaman

günaydınn

Reengarenk maşallah bebişlerine. sorun olmamasına sevindim.

kızlar bizim ev şubattan bu yana satılıktı. korona girince baya uzadı süreç ve dün satıldı. iyi mi oldu kötü mü bilmiyorum taşınmak gözümde büyüyor. annemlere ve kvalidemlere yakın bir yerden ev bakacağız şimdi. inşallah süreç uzamadan hallederiz

Mrb canim bende daha şişme yok son aylarda basliyor galiba seninki cok erken baslamis dikkat et canim. Bol su ic

Allah kolaylik versin canim tasinmak cok zor bide hamilelikte insallah yardimcilarin vardir yoksa tek basina imkansiz gibi bisey

Masallah canim büyüyor kuzular rabbim sag salim kavustursun sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…