2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ay bu aşı beni mahvetti kara kara düşünüyorum bi daha ki ay napıcam diye. 5 gün oldu yaptıralı, soluma asla yatamıyorum ve kolumu yukarı kaldıramıyorum. Halbuki 10 sene kadar önce yaptırmıştım hiç böyle bi ağrı olmamıştı. Hamilelikten ağrı eşiğim mi düştü nedir🥺
O kadar mi yaa ateş fln yapti mi peki denedin mi hic onu. Benim de baya oldu asi olmayali simdilik bsy yok ama. Bide kollarim su topladi bnm cok yandim biraz yukarıdan yapym ddi o yüzden ebe

günaydın bu arada kızlar

benim cuma iznim bitiyordu ama sanırım kalan 14 gün iznimi de vereceklermiş. büyük ihtimalle evden çalışmaya devam edeceğim sonrada.

simdiden nazlanmaya basladilarsa isimiz var sen detayli yaptırdın mi c
Benim kurumum bana idari izin verdi 24. Haftaya kadar izinliyim canim ama evden calisman cok iyi olmus

yaa ne güzel.. senın herhalde devlet kurumu değil mi? Benim şirkette benım mudurume kızmıs 2 ay neden işe gelmedi birde neden 1 yılı doldurmadan çocuk yaptı dıye.. sımdı mudurum istifa etti gidicek ve mudurum bana sordu burada çalışmak istiyomusun ona gore yönetimlekonuşacağım diye.. bende çalışmak istiyorum dedım ama bakalım tam bu görüşmeler yapılıyordu sanırım sımdıde işçi çıkartma yasağı uzatıldı.. bakalım yasağa rağmen çıkartmaya yeltencekler mi? Bana farketmez artık bebişim var ya ister çıkartsınlar ister çalışıtrsınlar çok şükür onun karnımda olduğunu bilmek bile muazzam:)

yaa ne güzel.. senın herhalde devlet kurumu değil mi? Benim şirkette benım mudurume kızmıs 2 ay neden işe gelmedi birde neden 1 yılı doldurmadan çocuk yaptı dıye.. sımdı mudurum istifa etti gidicek ve mudurum bana sordu burada çalışmak istiyomusun ona gore yönetimlekonuşacağım diye.. bende çalışmak istiyorum dedım ama bakalım tam bu görüşmeler yapılıyordu sanırım sımdıde işçi çıkartma yasağı uzatıldı.. bakalım yasağa rağmen çıkartmaya yeltencekler mi? Bana farketmez artık bebişim var ya ister çıkartsınlar ister çalışıtrsınlar çok şükür onun karnımda olduğunu bilmek bile muazzam:)
[/QUOTE aynen canim bebislerimis saglikki sihhatli olsunda rabbim rızıklarını bir sekilde verir ben devlet kurumundayim 24. Haftada idari iznim baslayacak ya müdürümüz sagolsun o zamana kadar idari izinli gösterdi ortalik duzelsin virus azalsin dedi insallah sende devam edersin gönlüne göre olsun hersey

uyuz oluyorum şu yatak odası muhabbeti yapan firmalara. bize de ara ara şubede hamile olan varmı çocuk düşünen var mı diye soruyorlardı. size ne kardeşim. canım hamileyken seni çıkartamaz zaten. çıkarırsa tazminatını alman lazım. bir de mahkemeye verirsin hamileyken çıkarıldım diye oldu bitti

X