2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

ya şirkette benden başka bir sürü 1 yılı dolmadan hamıle kalan insan var.. ne yapabılırım.. sen benı ısten atıcan dıye cocuk mu yapmayayım.. ayneen belkı doğum izninden sonra çıkartır.. ozamanda bebeiğimi bi yandan buyutur bı yandan iş bakarım...ama işte çok can sıkıcı durumlar zaten bu pandemıde işe çağırıyosun sonrada böyle abuk subuk hareketlerde bulunuyosun...neyse bebişilerimiz sağlıkla sıhhatle doğsunlarda inşallah gerisi gelir inşallah

Kizlar neler yapiyosunuz yürüyüşten geldimsl simdi bu pandemi süreci bana hic yaramadı azcik yürüsem yoruluyorum belim agriyor doktorum günlük enaz 30 dk yürüyüş yap dedi

Kizlar neler yapiyosunuz yürüyüşten geldimsl simdi bu pandemi süreci bana hic yaramadı azcik yürüsem yoruluyorum belim agriyor doktorum günlük enaz 30 dk yürüyüş yap dedi
Bende fazla yürüyemiyorum malesef
Ama çok çıkıyorum yavaş yavaş alışırız artık..

Benim de doktorum her gün yürüyüş önerdi ama 15 dakikadan sonra nefes nefese kalıyorum. İhtiyarlar gibi sürekli dinlene dinlene dönüş yoluna geçiyorum. Maskede çok rahatsız ediyor resmen kıpkırmızı oluyo suratım ama yürüyüş yolu bile çok kalabalık bizim burda asla çıkarmam korkudan. Hep zayıf ve kaslı olan bacaklarım da pelte gibi olmuş hareketsizlikten. İnşallah çabuk toparlarız burakırsak daha fena olucaz

günaydın kızlar

yürüyüş bende günde 2-3km yapıyordum ama köye gelince çok yapamadım. yarın döneceğim yaparım herhalde artık yorgun hissetmediğim zamanlarda.

Evet canim hissediyorum artik icimde fırtınalar kopartiyor yaramaz minigim ozellikle sırt üstü yatinca biraz büyüsün annesi nasil hisserdesin
Maşallah ozaman canım.evet bende hissediyorum artık okadar güzel Bir Duygu ki içindeki kıpırtı sonsuz mutluluk gerçekten.Hayirlisi ile sağlıklı gelsinler dünyaya inşallah

Maşallah ozaman canım.evet bende hissediyorum artık okadar güzel Bir Duygu ki içindeki kıpırtı sonsuz mutluluk gerçekten.Hayirlisi ile sağlıklı gelsinler dünyaya inşallah

merhaba canım. ya bu hissettiğiniz şey içerden minik pıt pıt bişiler oluyor onları mı kastediyorsunuz? ben o mınık pıt pıtları gaz sanıyorum:)

Yürümemiz lazim canim bacaklarimiz belimiz sirtimiz hep agriyor yavas yavas alismamis lazim artik bende cok fazla yürüyemiyorum azcik yürüsem yoruluyorum

Amin canim insallah icimde hissettikce gulesim geliyor o kadar mutlu oluyorum ki daha karnımdayken icime basasim geliyor onu rabbim bagislasin insallah

merhaba canım. ya bu hissettiğiniz şey içerden minik pıt pıt bişiler oluyor onları mı kastediyorsunuz? ben o mınık pıt pıtları gaz sanıyorum:)
Yok canim bebisindir normalde oyle seyler oluyormuydu benim yeni baslamisti ondan emin oldum simdi dahada kuvvetlendi baloncuk patlamis gibi pit pit ozelliklede sırt üstü yatinca

Yok canim bebisindir normalde oyle seyler oluyormuydu benim yeni baslamisti ondan emin oldum simdi dahada kuvvetlendi baloncuk patlamis gibi pit pit ozelliklede sırt üstü yatinca

yok olmuyodu dediğin gibi baloncuk patlaması oluyor sırt ustu yatınca ama bu sabah ıse geldıgımde oturdugumdada hissettim:) ya hamile kıyafet aldınız mı peki? Ben dun mağzalara baktım hiçbişi bulamadım sadece kendı bedenımden buyuk kıyafetler alıyorum hala

Ben hic kiyafet almadim canim idare ediyorum simdilik oluyor ama en yakin zamanda almam lazim benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…