2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bende öyle deidm hepsine tadını çıkarıyorum sonradan kendimi kilo vermek için yeterince sıkarım şimdiden gerek yok dedim. Ya ben şuan 83 kiloyum 90 la doğursam şükür edicem
aynıyız cnm. bende 79-80arası gidip geldim uzun süre bulantılar yüzünden.ilk 80-81 arasıydı hamile kaldığımda. şimdi 82-83 arasıyım. benim de hedefim 90üstünü görmemek ama böyle giderse zorilkini 95le doğurdum 10kg verebildim doğum sonrası. onda da 81 ile hamile kalmıştım.

Bana 100 é yaklaşırsin diyolar 95 é bile raziyim 100leri görmeyeyim yeter ki benim boyumda yok 163 falan boyum valla top gibi olcam

Kızlar yiyebildiğiniz ve kilo aldığınız için çok şanslısınız benim bulantılarım devam ediyor 62 ile gebe kaldım 58 im şu an üstelik hala yiyemiyorum ikiz gebelik bir de bu haftalardan sonra beslenmenin önemi artıyor geçsin bulantım diye dua ediyorum bebişler büyümeyecek yeterince diye korkuyorum zaten ikiz erken Doğum riski filan bi de kiloları normalden de az olmasın aldığınız kilolara üzülmeyin aşırı fazla alıp şeker tansiyon yaratacak kadar almayın önemli olan o her şey bebişler için

Benimde henüz iştahım tam açılmadı bugün yine midem bulanıyor çok kötü değilim ama normalde yediklerimi bile yiyemiyorum hala..

Bana 100 é yaklaşırsin diyolar 95 é bile raziyim 100leri görmeyeyim yeter ki benim boyumda yok 163 falan boyum valla top gibi olcam
aynıyız cnm 1.63üm bende. ben gebelik önce si 4-5 ay pilates falan yaptım. o yüzden vücudum sıkılaştı. 6 kilo verdim bir de. o yüzden şimdi hiç almış gibi durmuyorum ama sonradan ne olur bilmem

Bende öyle deidm hepsine tadını çıkarıyorum sonradan kendimi kilo vermek için yeterince sıkarım şimdiden gerek yok dedim. Ya ben şuan 83 kiloyum 90 la doğursam şükür edicem
Insallah canim biraz yürüyüş yap bende başlayacam bu hafta insallah Bende 75 kiloyum hayatimda hic gormedigim kilolar ama saglik olsun ne yapalim

Insallah canim benim yüzümden vitaminsiz kalmasında cok üzülürüm dikkat ediyorum ama insallah hersey guzel olur saglikli sihhatli

Canim bende öyleydim sen gibi 17.haftama kadar kustum ve hic beslenemedim 19.haftaya geldim cok şükür tamamen bitti bulantilar yemeye basladim üzülme bundan sonra yemeye baslarsin ben hemen 2 kilo aldim bile

Benim de korktugum gebeliķ sekeri cunku bnm sekerim zaten hep sinirda yoksa kiloyu cok dert etmiorum bebisin pesinde kosarken veririm sen de aklina kotu syler getrme canim haftalariyla uyumlularsa bi sikinti cikmaz insaAllah .

Ay canım bende hayatim boyuncs yasamadigim kabizligi yaşıyorum cok zor. Hareketler damar atmasi gibi oluyor bnde tekme gibi degil ama bazen oluyo bazen olmuyo iki gun cok net hissediyorm mesela iki gun cok az. Sanirim pozisyonuyla alakali
Benim genelde bıçak batması gibi oluyor. Kesin gaz o zaman

Sağol canımcım. Ben yürüyemiyorum hala, o kanama olayından sonra korktum doktor ufak yürüyüşler yapabilirsin dedi ama cesaret edemiyorum. Hareketsizlik de yapıyor malesef

Canim bende öyleydim sen gibi 17.haftama kadar kustum ve hic beslenemedim 19.haftaya geldim cok şükür tamamen bitti bulantilar yemeye basladim üzülme bundan sonra yemeye baslarsin ben hemen 2 kilo aldim bile
Ya inşallah o kadar canım sıkılıyor ki bi daha asla zevkle yemek yiyemeyecek gibi hissediyorum be güzel geçmiş darısı bana

Benim de korktugum gebeliķ sekeri cunku bnm sekerim zaten hep sinirda yoksa kiloyu cok dert etmiorum bebisin pesinde kosarken veririm sen de aklina kotu syler getrme canim haftalariyla uyumlularsa bi sikinti cikmaz insaAllah .

İnşallah kuzum bir Aydır gitmiyorum umarım iyidiler bu ara akıntım da su gibi sıvısı azalıyor mu diye de merak ediyorum bi gitsem kontrole rahatlıxam

aynıyız cnm 1.63üm bende. ben gebelik önce si 4-5 ay pilates falan yaptım. o yüzden vücudum sıkılaştı. 6 kilo verdim bir de. o yüzden şimdi hiç almış gibi durmuyorum ama sonradan ne olur bilmem
Ben 1 senede yaklaşık 13 kilo aldım tedavi sürecinde saldım çok kendimi hamile kalınca da üstüne birde 5 kilo daha eklendi baya şiştim

Insallah canim biraz yürüyüş yap bende başlayacam bu hafta insallah Bende 75 kiloyum hayatimda hic gormedigim kilolar ama saglik olsun ne yapalim
Baslicam canım bende yürüyüş yapmaya ama eşim çalışmaya başlarsa yine kalırım evde. Yakınımda tanıdık kimsem yok çünkü beraber çıkabileceğim zaten benim evin etrafı da pek yürüyüş yapacak yer dé degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…