2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Randevu aldinmi canim ben daha almadim doktorum en iyi 21 22 haftalarda git dedi bencede kesinlikle yapılmalı
Bi prof var baska ilde herkes onu oneriyordu 1,5 ay snraya randevu verdi o çok gec olck burdakine gidicem mecbur ona çabuk geliyormus randevu

ilk kızımda 2 doktora gittim 30 hafta ben. kendi doktorum rahattı. diğer doktor tüm prosedürleri yaptı ikili detaylı vs. detaylıya o dönem 250tl vermiştim bir radyolog yapmıştı. şimdi bunda gitmezsem haksızlık olurbende haftaya arayıp 20.hafta randevumu alırım. ama önce kardiyolojiyi de hlletmem lazım benim. tansiyon işini kafamdan atmak istiyorum

Masallah canim yine almisin epey bisey saglikla kullansın bebisin ben hicbisey almadim bizimkilerde kızıyor acele etmeyin diye heves koymuyorlar insanda 6 aydan sonra baslayacam artik o zamanda karismazlar herhalde

Yok canim ben her türlü deniyorum yok hicbir sekilde hissedemedim olmadi yani

kalabalık ortam işleri biraz sıkıntı olur diye bende netten alıyorum işte. çarşıya bir süre gitmeyi düşünmüyorum çünkü.

15dk yoga yaptım yoruldum devam etmedim. zamanla süreyi uzatırım. çok güzel hareketler var rahatlıyor beden.

Günaydın arkadaşlar bizde baya kıyafet aldık. İç zibinlari boy boy aldik yaklaşık her birinden 2şer tane. 3 tane 0-3 ay 5li takım aldık iki tane tulum aldık ama onları büyük aldık ilk doğduğuna alt üst daha kolay olur benim için diye. Emzik aldık boy boy 4 annem 4 kaynanam aldı 8 tane emzigi oldu inşallah emer gaz onleyici cam biberon aldık bir küçük bir büyük bebek arabası park yatak anakucagi aldık. Annem iç çamaşırı çorap takım baya aldi örgü yelek hırka takım hepsini yaptı alacak bişey kalmadı nerdeyse. Bizimkilerde normalde 6 7 aylarda alışveriş yapıyor ama suan Bu sürec nasıl ilerler bilmiyoruz imkan varken aldik

İnşallah canım Pazartesi kontrolüm takip ediyorum artış olursa öne çekeceğim umarım iyidirler herşey 4 haftada bir gidiyorum çok uzun geliyor son hafta beklemek geriyor iyiler mi diye
Canim akinti bende de oliyor ,bazem altima kaciriyorum sanki bayagi su gibi geliyor .Gecen hafta kontrolum vardi bi sikinti yoktu.

İnşallah canım Pazartesi kontrolüm takip ediyorum artış olursa öne çekeceğim umarım iyidirler herşey 4 haftada bir gidiyorum çok uzun geliyor son hafta beklemek geriyor iyiler mi diye
Bn de oyle gidiorrum canimm zaten fazla ultrasona girmek de cok ii degil. Insan gerilio heycanlaniyo ama gorunce de dunyalar senin oluyo. Tam hissetsek iiler mi die dusunmeyiz fazla 22. Haftadan snra daa rahat ederiz insaallah

Onu doktoruma sordum ama sakın kendi başına bişey yapma ters bir hareket yapabilirsin içinde bi canlı var ikinizé de zarar verebilirsin dedi korkuttu
Aynen canim sahsen bn de pek yanasmiorum hamilelik egzersizlerine. Ilk hamileligimde bebege oksijen gitsin diye nefes egzersizi yapmıştım bi anda kanamam oldu neye ugradigmi sasirrdim hastanelik olmustum o yuzden kendi basima cesaret etmiorum.

Ooo baya bisey almissiniz canimm gule gule kullanin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…