2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

kızlar aynı marka aynı model fiyat farkına bakın. şaşırdım cidden. bizim bebek arabamıza uyan buydu aldım e bebekten. sanırım vergi zamlarını hemen koymuş üzerine satıcılar

Eklentiler

• Screenshot_20200524_154607_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 24
Kan sulandiri olarak hangi ilacı kullanıyorsunuz acaba

Mutlu, sağlıklı, evlatlarımızla güzel bayramlara inşallah

Bir süre uzak kaldım kızlar ama şimdi bütün yorumlarınızı okudum. Çok şükür herkes için her şey yolunda Benim de bayramdan sonra kontrolüm var sonra da detaylıya gidicem.

A Aysira46 canım yalnız değilsin bende hareketlerini hissetmiyorum. Ömrü hayatım boyunca gaz problemi yaşadım. Hamilelikte kabızlıkla beraber tavan yaptı o yüzden sanırım anlamıyorum. İnşallah bende ayırırım bir gün.

Ay canım bende hayatim boyuncs yasamadigim kabizligi yaşıyorum cok zor. Hareketler damar atmasi gibi oluyor bnde tekme gibi degil ama bazen oluyo bazen olmuyo iki gun cok net hissediyorm mesela iki gun cok az. Sanirim pozisyonuyla alakali

Hosgeldin tekrardan canim bende hep kabız olurdum genelde ama kan ilaci ve vitaminler beni rahatlatti hatta kolay çıkıyorum ozellikle aksam yemeklerinden sonra yarim saat falan yürüyeyim daha yürürken tuvaletim geliyor kostur kostur geri eve geliyorum insallah yakinda hissederiz en gec 22.haftada hissetmisler genelde 2 hafta daha dayanalim inşallah

Ay canım bende hayatim boyuncs yasamadigim kabizligi yaşıyorum cok zor. Hareketler damar atmasi gibi oluyor bnde tekme gibi degil ama bazen oluyo bazen olmuyo iki gun cok net hissediyorm mesela iki gun cok az. Sanirim pozisyonuyla alakali
Canim yine sen hissediyorsun ben dinliyorum ama hissedemiyorum daha dogrusu ne olduğunu anlayamiyorum az daha sabretmek lazim sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…