2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Sagol canim beylikduzu bana yakin burda bulamazsam dr ki suanda yok en erken temmuzda gelcekmis dr bn de ona giderim. Sen 12. Haftada mi gittin ?

Sagol canim beylikduzu bana yakin burda bulamazsam dr ki suanda yok en erken temmuzda gelcekmis dr bn de ona giderim. Sen 12. Haftada mi gittin ?
Evet canım benim daha önce çok kaybım olduğu için doktorum erken gönderdi.12. Haftada ikili test i medicana da verdim detaylıya oraya gittim.
benim doktorum medicana olmasına rağmen oradaki detaylı ultrasonu kullandırtmadı bu doktoru önerdi, ben de demek ki çok iyi diye gittim, sonradan herkesten duydum adamın adını burada baya kişi ona gitmiş ve çok memnun kalmışlar. 20. Haftada yine ona gideceğim bir ay sonra..

Evet bn de baktım yorumlarina herkes begenmis adami. Yogunluk varmi acaba simdiden randevu alsam mi bn de 21. Haftada gitmeyi dusunuorum cocuk biraz buyuyunce daha ii oluo. Bi ay var daa ama sira olyo mu ki ?

Evet bn de baktım yorumlarina herkes begenmis adami. Yogunluk varmi acaba simdiden randevu alsam mi bn de 21. Haftada gitmeyi dusunuorum cocuk biraz buyuyunce daha ii oluo. Bi ay var daa ama sira olyo mu ki ?
Aynı haftadayız seninle.. benimki tam bir ay önce coronanın en kötü dönemiydi. Bu hafta arayıp bir sonraki haftaya randevu alabilmiştim ama sadece 08.30 a kaldı boş saatimiz demişlerdi. Şans mi oldu onu da bilemedim. Ama baba dahil yanınızda kimse gelmesin dediler o zaman salgın baya kötü durumdaydı. Hijyene çok dikkat ediyorlardı.
12 . Hafta cinsiyeti de söyledi, gördüğü her şeyi söylüyor hımm Mıımm diyip geçiştirmiyor . O ne görüyorsa sen de duyuyorsun beyni kalbi parmakları kan girişi çıkışı , mesane mide ne var ne yok çok seri baktığı halde hiç susmadan yarım saat baktı.. çok memnun kaldım , bir CD ve fotoğraflar veriyor, daha arabaya binmeden watsapptan da bütün fotolar ve videolar geldi.. Artık sanırım babalar da girebilir biz bir ay sonra gittiğimizde..

Bn de yarin ariim o zaman ne olur ne olmaz. InsaAllah babalari da alırlar yaa o da cok merak edio bn de yanimda olsun istiorum zaten. Benim de ilk hamileligim cok sikintiliydi o yuzdeb ii bi dr a ihtiyacim vardi saol canimm iiki soyledin bu doktoru.

inşallah çok memnun ayrılırsınız.. yarın randevuyla ilgili bi yoğunluk olursa beni de uyar olur mu canım çünkü aynı zamanda gideceğiz sanırım

inşallah çok memnun ayrılırsınız.. yarın randevuyla ilgili bi yoğunluk olursa beni de uyar olur mu canım çünkü aynı zamanda gideceğiz sanırım
Canim bn aradim yogunluk varmis. suanda bile en erken 10 hazirana veriomus o yuzden bn aldim randevuyu sen de ara istersen. Yalnız muayene 700 lira ymis 20 haftaliktan sonrasi icin. Bir de hala esleri almiolar tek basina giriomussun

Canim bn aradim yogunluk varmis. suanda bile en erken 10 hazirana veriomus o yuzden bn aldim randevuyu sen de ara istersen. Yalnız muayene 700 lira ymis 20 haftaliktan sonrasi icin. Bir de hala esleri almiolar tek basina giriomussun
ben de burada yazılan fiyatları görünce ne güzel ucuza bile gitmişim diyordum ..
o zamana baya düzelecek aslında eşleri almamaları ilginç ben de alayım bari randevumu .. sağol canım Bilgi verdiğin için ..

Evet 3 aylik olunca 500 mus ama sonrsi daha detayli oluyo o yuzden 700 dedi. Rica ederim canim

Kızlar bu detaylı ultrason devlet hastanesinde ya da üniversite hastanelerinde var mı bilginiz var mı bu konuda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…