2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar bu detaylı ultrason devlet hastanesinde ya da üniversite hastanelerinde var mı bilginiz var mı bu konuda?
Benm bildigim normal kadin doguma gidiosun ve o sana randevu alman icin kagit verio ve onunla randevu aliosun. Ama o da biay sonraya ancak verilio. Ist daki kanuni hastanesinde boyleydi. Her hastanede de olmuyo sanirim.

Hayirli gunler kizlar dun kontrolum vardi her sey guzel dedi doktorum hatta 1 hafta onden gidiyormus bebek 4 lu icin kan verdim. Kan sulandirici ve prolutona ve kan hapina devam 1 ay sonra tekrar kontrol... bid eben nift vermisdim.1 ay once 2 kere kan verdim fetal.dna yeterli oranda olcum.yapamiyorlat kan dulandirici kullandigim.icin dediler dun yenide verdim.insallah bu sefer sonuc cikar.

Günaydın anneler bende uykusuzlardanim sabah erkenden ayaktayım hamilelik boyunca hiç öyle bahsettikleri gibi bir uyku hali yaşamadım

Slm kızlar bende çok evham yapıyordum hâlâ hissetmiyorum diye dün hastaneye kontrole gittim herşey yolunda çok şükür hatta bebeğim 1hafta önden gidiyor 14 cm ve 194gr bu arada ilk defa cinsiyet öğrendim erkeğe benziyor dedi.sadece himm diyebildim.bir kızım var inşallah herşey yolunda gider çok mutlu oldum.buarada artık yavaş yavaş hissediyorum gibi

Mrb sevgili anneler ben halen hissedemiyorum bebisimi ne guzel herkes hissediyor bir ben kaldim sanirim ☹ bende ilk zamanlar uyuyordum ama artik uyku falan kalmadi 8de ayaktayim her zamanki gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…