2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

ben kızıma özge ismini koyacaktım aslında. tam o dönem özgecan aslan cinayeti olmuştu. çok üzüldüm içime sinmedi hiç koymak. şimdi kızım olursa özge düşünüyoruz.erkekte hiç bir fikrimiz yok ve kesin eşimle tartışıcaz bu konuda çoko alengirli isim hiç sevmez. eski türklerde kullanılan isimleri çok seviyor

Özge güzel erkek olursa Burak, kerem, Yusuf, İshak, mert isimlerini de beğeniyorum belki biri hoşuna gider

Ben de oyle canimm birden 10 kilo aliverdim yaklasik 3 ayda bi de kendini ispatlama çabası var corbasindan tatlisina kadar her cesidi yapiodum valla yapmayi da yemeyi cok seviorum bn ya napiim
Ayni ben ilk evlendim neyin cabasindaysam cesit çeşit yemekler pasta borekler sonuc bu yemeyi severim yapmayi cok degil

Ayy kızlar isim deyince heyecan yaptim doktor kız benziyor ama kesin degil demisti haftaya belli olacak insallah kız olursa Asya istiyorum erkek olursada Yigit Aras koyacaktm hayirlisi hangisi olursa

Ayy kızlar isim deyince heyecan yaptim doktor kız benziyor ama kesin degil demisti haftaya belli olacak insallah kız olursa Asya istiyorum erkek olursada Yigit Aras koyacaktm hayirlisi hangisi olursa
Asya ismine hayranım akrabamizin kızinn adı Asya yoksa benim ilk tercihim Asya ikinci ırmak onuda ablam çaldı maşallah isim bırakmadılar bana

Benim dr um hic olcmedi tansiyonumu ikisi de hem de. Bende de yok tansiyon aleti bn de merak ettim simdi. Hem basim donuyo hem de dun basim cok agridi tansiyondan midir ?
Bnde kizlardan duydum cnm burda bas agrisini ondn taktim ama her muayenede bakılıyor benim. Kayinvalidemde var ondan alip olcuym bnde

Canim normal dogum yapabilirsem tabiki normal isterim gerci bütün kardeslerim sezerysn oldu ama belki ben öyle olmam daha saglikli
Tup bebekte normal tercih edilmiyor diye biliyorum pek. Zaten kiymetli bebekler oldugu icin sezaryen oluyor genel ama elbet normal yapan da vardir.

Selam kizlar bugun kontrolum vardi 1 aydir gitmiyordum.Bugun gordum bebisi sukur iyidi.Boy ve boyun olculerinin iyi oldugunu soyledi ikili tarama icin kan verdim birde nifty testi yaptircam yarinda onun icin kan vericem insallah onlarda temiz cikar.catlak onleyici verdi. Demir hapi verdi. Pruloton devam dedi baskada vitamin vermedi.

MasaAllah canimm gozunaydin sen rahatladin artik darisi basima multivitamin vermemis ilginc proluton haftada bir mi verdi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…