2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Aynen canim kiz minnoslari sayfası oldu erkek duyan oldumu insallah hersey guzel cikar canim

Yine bulantiyla uyandim ve bu saate kadar gecmedi azıcık bisey yedim onuda cikardim az önce ve bogazim cok kötü agriyor sirtimda yara cikti uçuk gibi avuc ici kadar var cok agriyor ve kasiniyor bana dua edin kizlar simdide bas agrisi basladi ne yapacagimi sasirdim

Ben sirt ustu cok yatıyorum gece o zmn sbh uyanirken cok yumusak geliyo karnim ama gün icinde cok sertt
Ben hic yatamıyorum sirt ustu hep cenin pizisyonunda yatiyorum onda da dikkat ediyorum bacaklarimi cok gogsume cekmiorum. Ama bnm de sabhlari cok rahat oluyo karnim aksamustu baya gerilio hatta geceye dogru tasiyasim gelmiyo uzaniyorum hep

Ay ne guzel herkes tahmin de olsa ogrenmis cinsiyet bnde kiz istiyorum bendee icime erkek doguyo ama dha bsy demedi ins bu hafta soyler bnm de
Bende erkek hissediyorum bakalim bu hafta dr tahmin etcek mi cok merak ediorum bn de kendimi bildim bileli hep kiz istedim ama erkekler de anneye cok duskun oluyo o yuzden onu da cok seviorum Rabbim hayirlisini versin cumlemize

Kuzum ya cok gecmis olsun neler gelmis basina sirtindaki ciddi olabilir canimm ilac surmek gerekir oraya bi eczaciya sor istersen. Rabbim sifa versin tez zamanda

Kuzum ya cok gecmis olsun neler gelmis basina sirtindaki ciddi olabilir canimm ilac surmek gerekir oraya bi eczaciya sor istersen. Rabbim sifa versin tez zamanda
Amin canim allah razı olsun ben atlatamadim bulantıyi basagrisini simdide yara cikti boğazım indirdi yarin cildiyeden randevu aldim insallah kötü bisey degildirde hemen gecer

Gecmis olsun canim bulanti icin hap kullanmiyormusun yada cok kotu olunca serum takdirsan.

ay acaba gece yanığı gibi birşey mi oldu sırtın. stresten falan oluyor o. benimde daha önce olmuştu.

valla kanım demirim falan ref değer içinde ama alt sınıra yakın. kolestrol falan bakılmamış. idrarda lökosit var. diğerlerine bakmışlar. artık yarın bakıcaz kendi doktorum ne derse.
Yarin ikimiz de gitcez dr a insaAllah guzel haberlerle geliriz bn de sorcam test yaptirayim mi die insaAllah gerek yok der

Hic bilmiyorum canim ilk defa basima geldi yarin gidicem ogrenirim ne oldugunu ama yayiliyor etrafına sendede mi oyleydi
kaşıdıkça yayılır evet. zona idi işte az önce adı aklıma gelmedi. böle sivilce gibi sulu sulu duruyordu. aman çok kaşımamaya çalış iz kalıyor sonra.

Gözünaydın canımcım Sonuçlarını da tertemiz alırsın inşallah
Doğrudur kuzum o bana 11.hafta da bile kız gibi görünüyor demişti. Bence deneyimli olanlar anlıyorlar direk tipinden.
Bu erkekler nerde ayol koca grupta 1 tane bile yok mu ?

Bende bunu kullanıyorum ve çevremde hamileyken bu kremi kullanan çok var hepsi çok memnun kalmış

Bende sizden görüp sipariş verdim bakalım Her gün mü kullanıyorsunuz? Bir de hangi bölgelere uyguluyorsunuz canım?

Bu arada kızlar bir kaç gecedir rahat yatamıyorum geceleri bu yastıktan da sipariş verdim inşallah iyi çıkar

Amin canim allah razı olsun ben atlatamadim bulantıyi basagrisini simdide yara cikti boğazım indirdi yarin cildiyeden randevu aldim insallah kötü bisey degildirde hemen gecer
Daha önce gül hastalığı gibi birşey geçirdin mi arkadaşımda hamileliğinde sırtında göz göz yara ile uğraşmıştı bünyemiz biraz zayıflayınca olabiliyor bir keremle toparlamıştı.. Şu an için su değmemesine dikkat et bence uçuk gibi birşeyse su pek iyi gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…