2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim eşimde aynı ben kız olursa asel istiyorum defne asel eylül asel olabilir ama eşim ayşe fatma dururken bunlar ne diyo :)

Sevindim canim kucaginada alirsin insallah catkak önleyici kremmi ilac mi verdi

Hayirli olsun canim bir kızımız daha geliyor insallah gözün aydın

MasaAllah canimm gozunaydin sen rahatladin artik darisi basima multivitamin vermemis ilginc proluton haftada bir mi verdi ?
Cok sag ol canim darisi sana insallah allahim.hepimize saglikli bi sekilde kollarimiza.almayi nasip etsin .Evet canim vitamin neden vermedi bende anlamadim proluton gebelik.basinda beri haftda bir vurunuyorum 5 aylik olanaca vurnucakmissim...

Gozunaydin canimm cok sevindim bn de en cok ziplamalarini seviyorum kizlar acik ara onde gidiyo

E

Esimde dalga geciyor hep ben isim buldukca bende asel asya kurcam insallah
Valla benimkine kalsa ya zehra ya ayşe koyacakta ya anneannesi ya babaannesi tabi kaynanamlarında çok istediği bişey ama ben önünü kestim bakalım cinsiyette bi kesinleşsin herkese dicem ismini kimse hayallere kapılmasın

hayırlı olsun:) bende dun ikili test için gittim çok sükür bebek yerınde duramıyor ve sağlıklı:) sadece doktor tansıyonuma cok dıkkat etmem gerektıgını soyledı.. bende kan verdım hayırlısıyla guzel sonuclar alırız:) banada doktor tahmını olarak kız dedı:) bu sayfa komple kız sayfası oldu:) bu ultrasonda henuz ön tahmın ama ınsallah doğrudur:) hayırlısıyla sağlıkla gelsınde tabıkı

Benim de bazen cok siskin ve gergin bazen de asiri rahat ve gevsek oluyo. O zamnlar da korkuorum hatta tam hissedemiorum cunku . Ama gergin oldugu zamn rahim buyuyodur die düşünüyorum
Ben sirt ustu cok yatıyorum gece o zmn sbh uyanirken cok yumusak geliyo karnim ama gün icinde cok sertt

Ay ne guzel herkes tahmin de olsa ogrenmis cinsiyet bnde kiz istiyorum bendee icime erkek doguyo ama dha bsy demedi ins bu hafta soyler bnm de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…