2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Hah oyleyse iyi bir kere oldu ztn devamli bir bas agrisi da degil de. Burda direk bas agrisi tansiyon iliskisi kurulunca korktum o zmn rahat edeyim. Bu arada detayli ultrasona onumuzdeki ay giricz dimi
Canim benim tansiyon düşük 8 5 genelde bazen dahada düşüyor cok ciddi bas agrisi yapiyor ve bulanti yapiyor detayli ultrason bayramsonu insallah

Bugün doktor kontrolüm var kızlar Allahım dua edin güzel haberler alayım. Sabahtan verin bel ağrım var korkmuyor değilim ya endişe ettim. Dün poğaça falan yaptım yorgun kendimi galiba bel ağrısı olan var mı ?

korkma canım çok dinlenince vücut dinlenmeye alışıyor en ufak bir yorgunlukta etkisini gösteriyor özellikle bel ağrısı çok ayakta kalınca da oluyor..
Hadi güzel haberler ile gel canim

korkma canım çok dinlenince vücut dinlenmeye alışıyor en ufak bir yorgunlukta etkisini gösteriyor özellikle bel ağrısı çok ayakta kalınca da oluyor..
Hadi güzel haberler ile gel canim
Sağol canım . 1 ay sonra ilk defa göreceğim aradaki farkı çok merak ediyorum bir de ense kalınlığı muhabbeti de var ayyyyy dua edinnn

Canim benim tansiyon düşük 8 5 genelde bazen dahada düşüyor cok ciddi bas agrisi yapiyor ve bulanti yapiyor detayli ultrason bayramsonu insallah
Bnm hep ayni kac oldu olcuyorum 13 7 cikiyor surekli ondan korkmaym o zmn ben simdilik. 4. Ay dolck sukur hala ayni kilodayim. Cok guzel besleniyorum aslinda. Her ay kac kilo alinmali sizce son aylar artar dimj

Bnm hep ayni kac oldu olcuyorum 13 7 cikiyor surekli ondan korkmaym o zmn ben simdilik. 4. Ay dolck sukur hala ayni kilodayim. Cok guzel besleniyorum aslinda. Her ay kac kilo alinmali sizce son aylar artar dimj
13sınır.geçirmemeye dikkat et. benim doktor 13ü yüksek buluyor yalnız. 13-8 beni hiç rahatsız etmiyor ama yine de içim rahat olmuyor benim. ilk gebelikte 15i görmüştüm son haftalarda.

bende kilo almadım şu aydan sonra başlar. 2gündür iştahım baya açık ama. o da kesin sıcak pidelerden

Insallah canim iyi haberlerle git gel insallah kendini yorduysan oluyor maalesef bende azıcık is yapsam hemen ağrır belim cok ayakta durma

Nasil besleniyorsun cnm,paylassana
Sbh yumurta peynir domates salatalik findik ceviz pekmez, oglen balik veya sebze bol yogurt aksam yemek secmiyorum mesela. Her gun bi meyve aralarda veya ayran daha cok. Gece yatarken de sut iciyorum. Hep ayni duzen sadece aksam yemekleri farkli. Bakliyat ve ya et sira sira. Yani ozel bsy yok ama saatler duzenli bide sabahlari deli gibi yiyorum kesin diyorum kilo aldm yine yoj

Bende hic almadim cok şükür mutluyum bu duruma dikkatli beslenirsek cok almayiz insallah gerci ben almaya musaitimde bulantilar izin vermiyor doktorum mak 13 kilo demisti saglikli gebelik ve normal dogum icin

En zararlisi sicak pide bir tane yersin nasil yedigini anlamazsın evdende cikamiyoruz yürüyüş yok bence bundan sonra dikkat etmeliyiz

Okuyunca ben hic bisey yemiyormusum onu anladim yersem zaten kilo alırım hemen sabah bulantilar yüzüne zar zor biseyler yiyorum oglen yok yiyemiyorum aksamda menude ne varsa arada bulanti durumuma gore 1 meyve belki süt haftada 1 2 ancak yoğurtta yemeklerin yanina küçük bir kase

Bende hic almadim cok şükür mutluyum bu duruma dikkatli beslenirsek cok almayiz insallah gerci ben almaya musaitimde bulantilar izin vermiyor doktorum mak 13 kilo demisti saglikli gebelik ve normal dogum icin
Bnm de bunye alisik kiloya bide seker ilaci kesildi doktor korkuttu beni alirsin kilo diye. Sen normal mi dusunuyorsun

Bana da agir gelio vit hapi ya cok midemi bulandırıyor. Yatarken ictigim halde kotu yapiyo. Simdi bide decavit turu bisey vercek o daha agir bakalim napcam. Benim de bulantilarim gecmisti yine basladi vitamini de icince hepten kotu oluyorum Ama ocean plus in omegasini kullaniodum tedavi sirasinda o limon aromali agzina kotu tad gelmio onu icince bn yine ondan alcam sanirim. Et yiyemiosan da canim bol tahil grubu tuket. Protein cok onemli diolar.

Yiyemedigin icin almiyon kuzu sen o zmn bir yerden sonra acilck miden bnce doya doya ye

Benim hep ayni aslinda doktor da olcum yapılıyor bsy demedi ins cikmaz bsy sicaklar basinca artabilir bnce

InsaAllah canimm guzel haberlerle gelirsin kendimi yorunca bnm de asiri belim agriyo hatta gecen pogca yapiodum baktim baya kasildi belim karnim biraktim ortasinda eşime, gittim yattim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…