2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İnşallah canım kurtuluruz şu kötü günlerden de birbirimize yazarız buradan.. Şu kadar adım yürüdüm, Şuraya gittim şunu aldım, Şurada şunu yedim
Ayy canim insallah o gunleride görürüz ilk günden bulduk burda birbirimizi insallah doğumlarımizida paylaşır bebislerimizin anıları da yazariz

Yaa ne güzel ben tedavi de kilo aldım üstüne hamilelikte de kilo aldım iştahım hiç kapanmadı daha beter arttı bide evde mahsur kalınca olanlar oldu bana
Canim genelimiz ayni durumda ev bunaltti bizleri ben daha kendimi yemeğe veremedim ama bulantilarim iyice azaldi bundan sonra gelsin kilolar

Yaa ne güzel ben tedavi de kilo aldım üstüne hamilelikte de kilo aldım iştahım hiç kapanmadı daha beter arttı bide evde mahsur kalınca olanlar oldu bana
Rahatladi simdi bir kisi kilo almis en azindan yalniz degilsin canimm bn de ayni durumdayim Valla yazmasan kendimi kotu hissediodum bi ben mi kilo aldim diye. Napalim bebisimizin pesinde kosarken veririz artik

Rahatladi simdi bir kisi kilo almis en azindan yalniz degilsin canimm bn de ayni durumdayim Valla yazmasan kendimi kotu hissediodum bi ben mi kilo aldim diye. Napalim bebisimizin pesinde kosarken veririz artik
Almaniz normal aslinda canim almamak ama cok daha iyi bisey hem bebislerimiz saglikla dogsunda kilomuzda olsun nasil olsa veririz

Kızlar saçlarınız ne alemde bu arada? Hiç boya yapan oldu mu? Doktoruma sordum 3 aydan sonra boyayabilirsin dedi ama hala endişeleniyorum sonuçta kuaförlerde kapalı kendim becerebilir miyim bilmiyorum kendi saçlarım açık kumral ama yüzde yetmişi beyaz. Beyazları kapatmak için dipleri orta kumral boyatıyordum. Altlarda sarı ombreli tam bir kaos var şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…