2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bitkisel al canim yada mümkünse hic boyama ben oncesinde de boyamiyordum zaten degiisklik yok ama acayip cok dökülüyor kel kalacam diye korkuyorum

saçımda şu an sıkıntı yok. uçlarda ombrelerim vardı çok sık olmdığı için hiçç sırıtmıyor. aklarım da belli diil.
siz asıl dökülmeyi emzirirken görün nasıl moralim bozulmuştu önler açılmıştı hep

kızlar şunu aldım. usg resinlerini yapıştırıyorum duygularımı yazıyorum. ilk gebeliğimde de yapmıştım. çocuklara hatıra. alttaki de ilk kızımda yaptığım

Eklentiler

• IMG_20200425_144023.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20200425_144138.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 12

ah dökülmesin zaten alnım baya açık benim yada napalım kahkül keseriz artık

Bitkisel al canim yada mümkünse hic boyama ben oncesinde de boyamiyordum zaten degiisklik yok ama acayip cok dökülüyor kel kalacam diye korkuyorum

ya kuzum beyazlarım olmazsa hiç boyamam ama yarıdan fazlası beyaz. Eşimin de yaşı benden 4 yaş küçük iyice yaşlı gösteriyorum yanında moralim bozuluyor

trendyolda 64tl ye düşmüş cartersın bir tulumu var. bayıldım ama kız için. cinsyet belli olsa kaçırmazdım o fiyatahem de mikrofiber. üşütmez ve terletmez yani. tam kış aylarına ideal

Benim de saclarim hizli uzuyor tedaviden hemen once boyamistim yine de baya dip boyam geldi. Ama bn de boyamam heralde yaa korkuyorum. Bitkisel hic kullanmadim ama olabilir. Buarada sacimi hep kendim boyuyorum ombremi bile kendim yaptim sen de dip boyani yaparsin canimm

canım şurdan aldım. içeriği sade. yanında kartlarını da aldım. içinden foto atayım

Eklentiler

• Screenshot_20200417_170505_com.instagram.android.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20200425_151806.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20200425_151748.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20200425_151737.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 18
ya kuzum beyazlarım olmazsa hiç boyamam ama yarıdan fazlası beyaz. Eşimin de yaşı benden 4 yaş küçük iyice yaşlı gösteriyorum yanında moralim bozuluyor
Beyazlar her durumda sinir bozucudur canim arkadaşım sprey boya almıştı gebelikte kimyasallik durumunu bilmiyorum ama onlarada bak istersen benim esimde benden küçük kilo almak istemiyorum bende o daha fit ve genc duruyor

trendyolda 64tl ye düşmüş cartersın bir tulumu var. bayıldım ama kız için. cinsyet belli olsa kaçırmazdım o fiyatahem de mikrofiber. üşütmez ve terletmez yani. tam kış aylarına ideal
Cinsiyet kedin olsa indirimden faydalanirdik ama doktor bana kız ama kesin degil 2 hafta sonra belli olacak dedi

Yaa maşallah o da bi yetenek bence Benim kendi denemelerim hep hüsran oldu He dipleri hiç beceremedim. Dipler genelde koyu olur benim yaptıklarım nasıl becerdimse dini açık uçları koyu oluyordu

Beyazlar her durumda sinir bozucudur canim arkadaşım sprey boya almıştı gebelikte kimyasallik durumunu bilmiyorum ama onlarada bak istersen benim esimde benden küçük kilo almak istemiyorum bende o daha fit ve genc duruyor

Spreyi de denedim canım çok uzadığı için dipleri kapatmadı kutuyu bitirecektim az daha Benim eşim de öyle saçında bi tane beyaz yok. Yiyor yiyor kilo da almıyor sinir oluyorum sorma

Spreyi de denedim canım çok uzadığı için dipleri kapatmadı kutuyu bitirecektim az daha Benim eşim de öyle saçında bi tane beyaz yok. Yiyor yiyor kilo da almıyor sinir oluyorum sorma
Ayni bende şimdi hamilelik psikolojisi onunda kilo almasini istiyorm yada bende almayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…