2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Rahatladi simdi bir kisi kilo almis en azindan yalniz degilsin canimm bn de ayni durumdayim Valla yazmasan kendimi kotu hissediodum bi ben mi kilo aldim diye. Napalim bebisimizin pesinde kosarken veririz artik
Yalnız değilsin kuzum son 1 haftadır da tartilmadim kesin yine kilo almışımdır güya benim planım toplamda 10 kilo alirim di ama şimdiden 2 kilo aldım doğuma top gibi yuvarlanarak gidicem herhalde

Yaa maşallah o da bi yetenek bence Benim kendi denemelerim hep hüsran oldu He dipleri hiç beceremedim. Dipler genelde koyu olur benim yaptıklarım nasıl becerdimse dini açık uçları koyu oluyordu
baslarda biraz acik olur ama sonra koyulaşır kuafor kadar da yapamayiz tabi ki Amaan bosver anneyiz biz her halimizle guzeliz

Yaa maşallah o da bi yetenek bence❤ Benim kendi denemelerim hep hüsran oldu He dipleri hiç beceremedim. Dipler genelde koyu olur benim yaptıklarım nasıl becerdimse dini açık uçları koyu oluyordu
Canım benim de beyazlarım fena , dört aydan sonra boyarım diye düşünüyorum bende..
ben hep kendim yaparım boyamı , inoa kullanıyorum piyasadaki bitkiselleri de eskiden kullanırdım ama inoa bana daha güvenilir geliyor ama onun için bi de Ayrıca kocaman amonyak alıyorsun..
kutunun üstündeki renge aldanma, benim saçlarım baya koyu olmasına rağmen 6 yla başlayan rengi alıyorum ki beyazlar çıktığında hemen sırıtmasın..

Yalnız değilsin kuzum son 1 haftadır da tartilmadim kesin yine kilo almışımdır güya benim planım toplamda 10 kilo alirim di ama şimdiden 2 kilo aldım doğuma top gibi yuvarlanarak gidicem herhalde
Yok yaa o kadar da olmayiz herhalde canimm bn hergun tartiliorum ya son 3 gundur sabitim Allahtan biraz dikkat ediorum bu aralar.

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun bu süreç bitsin artık güzel günler görelim. Ben çok duygusal oldum ya dün gece beyaz showu izlerken hep ağladım

bende bugün ilk kızımın albümlerine baktım. ona hamileyken usg resimlerini yapıştırdığım duygularımı yazdığım defteri okudum. aktı gitti yaşlarevde oldukça insan iç dünyasına dönüyor

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun bu süreç bitsin artık güzel günler görelim. Ben çok duygusal oldum ya dün gece beyaz showu izlerken hep ağladım
Beyaz show da agladiysan hormonlar tavan yapmis canimm ben bitek duygusal filmlerde agliorum normalde pek aglamam yada biri karsimda aglarsa onunla aglarim Allah aglatmasin tabi gulelim hep

_seastar_ anı defteriniz çok hoşmuş canım
Bende oğlumun bütün ultrason resimlerini sakladım ilerde hediye ederim diye keşke bende o anki duygularımı kaleme alsaydim

Bu seferki ultrason resimleri de biriktirecektim her istediğimde doktor bir bahane buluyor kasten yaptığını düşünüyorum artik
Sadece 1 tane ultrason resmimiz var oda sağolsun diğer doktorum verdi yoksa oda olmayacakti

Ben hiç kilo almadım kızlar ama göbeğim çıkmış ya insanlar anlıyorlar keşke yürüyüş yapabilsek çok rahatsız hissediyorum kendimi

Bugün işlemin üzerinden 4gün geçti 5.gün bugün. Ve biraz önce açık renk pembemsi kanamam geldi çok korkuyorum diğer bebeğimi de kaybettim ya da kaybedicem diye dualarınıza talibim yine sabah doktorumu arayacağım inşallah kötü bişey yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…