2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yaaa hayırlı olsun kesin demiyorlar ama yüzde 90 doğru çıkıyor

Ben hic temizlik gibi yorucu isler yapmiyorum birsey olur korkusuyla.Bu hafta doktora sorucam hersey yolundaysa yavastan is yapaya baslarim.
Benim de sali gunu kontrol ,insallah guzel haberlerle gelirsin cnm
Bende ağır işlerden kaciniyorum 2 buçuk aydan sonra ev işlerini yapmaya başlamıştım zaten, kardeşim yanimdaydi gitti artık kendim yapıyorum..
Dolap içlerini temizliyoruz cam koltuk ağır işlere yardımcı abla çağırdım oda yarın gelicek yani bana pek iş kalmıyor..
İnşallah güzel haberlerle geliriz 1 aydir görmüyorum çok merak ediyorum ne alemdeler

Ohhh masallah darısı bana halen bas agrisi bulantı ve halsizlik cekiyorum bahar temizligini geçtim gundelik işimi yapsam ona bile şükür
İnşallah tez zamanda geçer benim 3 ayım dolunca geçeceğini biliyordum oğlumda da öyleydi 3 ay bittiği gün bulantı bitmişti bende

Benim doktor biraz garantici ya kesin cinsiyet tahmini yapmaz
Ben iki hafta once gormustum kipir kipirdi ikisi de ,seninkiler de bayagi buyumustur.

Sende güzel haberler ile gelirsin insallah

Benim doktor biraz garantici ya kesin cinsiyet tahmini yapmaz
Ben iki hafta once gormustum kipir kipirdi ikisi de ,seninkiler de bayagi buyumustur.
Sorma ya benimkide yapmaz
Olsuun şimdi görelim ben 2 hafta sonra cinsiyetini öğrenmeye giderim
Bu haftalarda incir buyuklugundeler diyor uygulama bakalım ne görecez

Herhangi bir çözüm buldunuz mu bas agrisina masallah siz yarıyı gecmissiniz
Ev işini azalttım, yediklerim hep tussuz tatsız
Aspirin içiyorum mide magnezyum tablet suda eriyen. Kan basıncını dengeliyo. Sabah akşam tansiyon aleti ile takip ediyorum. Doktorum bunları yapmamı söylemişti ve bir aydır takip ettiğimden beri tansiyonum düzeldi başım da geçti

Yarıladık canım darısı başına inşallah sağ salim gelsin bebeklerimiz. Senin cinsiyet belli oldumu

İlk aylar kilo vermek normal canım bende 3 kilo verdim..
Bende iki gündür kendimi iyi hissediyorum bulantım bitti çok şükür.
Bizde bahar temizliğine giriştik kardeşim geldi karantinaydayken evi temizliyoruz
Ya bende bir yerde 4 kiloya kadar verilebilir diye okumuştum. O yüzden çok sorun olmaz diye düşündüm aslında.
Ohh ne güzel kardeşinin gelmesi iyi olmuş. Benimkiler malesef uzakta. Eşim sağolsun yapmaya çalışıyor ama kendi yaptığım gibi olmuyor.

Yok canim 2 hafta once gittim göstermedi bu hafta yine gidicem gösterir insallah senin cinsiyetnedir ilk bebismi

Ne guzel canim yavas yavas duzeliyorsun demekki darisi bana bircok kisi bulanti yüzüne kilo vermis aslinda ben ne aldik nede verdim ama bir sorun olacaginida hic sanmiyorm
Bende olmaz diye düşünüyorum ama inşallah. Bence de en iyisi ilk 12 haftada normal bir kiloda isen kilonda kalmak. Çünkü zaten bebek depolardan besleniyor. Benim koku hassasiyeti yüzünden yiyemedim ondan oldu.

Bende olmaz diye düşünüyorum ama inşallah. Bence de en iyisi ilk 12 haftada normal bir kiloda isen kilonda kalmak. Çünkü zaten bebek depolardan besleniyor. Benim koku hassasiyeti yüzünden yiyemedim ondan oldu.
Aynen canim bende ayni durumdayim halende yiyemiyorum ilk aylar kilo almamak iyi bisey aslinda zaten sonra yeterince alacagiz bide ben kilo almaya cok yatkinim ve surekli yatiyorum lavabo dışında nerdeyse hic kalkmiyorum yinede cok şükür almadim

Sen vitamin kullanıyo musun? İnşallah tez zamanda daha iyi hissedersin.

Canımsın Allah bin kere razı olsun inşallah sağlıkla kavuşalım yavrularımıza.. zor elde ettim zor da devam edecek sürecim olsun sonu güzel olsun da varsın zor olsun gördüğüm minik kollara minik bacaklara güp güp atan kalplere bin şükür

Ben hic temizlik gibi yorucu isler yapmiyorum birsey olur korkusuyla.Bu hafta doktora sorucam hersey yolundaysa yavastan is yapaya baslarim.
Benim de sali gunu kontrol ,insallah guzel haberlerle gelirsin cnm
Ben süpürge hariç hep yaptım temizliklerimi çok şükür 3 yavruyla bi sorun olmadi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…