2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

valla ben aktara çıkabilsem gidip nane yağı falan alacağım da çıkamıyorum. ama farmasinin migren taşı mı ne var. onu gördüm. internetten ondan mı sipariş versem bilemedüm. o da mentollü olduğundan rahatlatıyormuş biraz.

Taşi duymadim da nane yagini kullananlar pek etkisi olmadigini söylemisler sen denedinmi onu

Burası yeninden güzel haberlerle dolmuş. Okudukça içim açıldı. Çok mutlu oldum . Benim de sudan bile midem bulanmaya başladı her gün 3 litre su içen ben 2 litreyi zor buluyorum.

Kızlar benimde inanılmaz bir baş ağrım var ne yaptıysam geçmiyor çok fena ağrıyor

Merhaba hanimlar :) bn sizi subat transferimden beri diğer topicten ve burdan takip ediorum. Hatta ilk gebelik testimi chagiless in verdigi gazla yapmistim ve silik cizgi gormustum bayadir yazmaya calisiorum ama uyeligim bi yıldır aktif olmadigi icin heralde izin vermemisti. Cok da anlamiorum forum islerinden Sonunda aranizdayim bu heyecanli bekleyiste bnm de bircok derdime deva oldunuz Rabbim saglicakla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin

Aramıza hoşgeldin canım ne kadarlık oldu bebişin? Aminnn insallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucaklarimiza alalım evlatlarimizi

Şimdi okudum yazdıklarını ve açıkçası bebeğimden önce çok fazla dua eden birisi değildim ama şimdi ilk günden bu yana sürekli dua ediyorum senin için burda yazan ve Anne olmayı hakkettiğini düşündüğüm diğer anne adayları için.. Allahım hakkında en hayırlısını versin dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…