2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ay ben yapamiyorum birsey olur diye
Bi de yalniz yasiyorum esim yurtdisinda,arada annemler hallediyor sagolsun ,ben yemek yapiyorum arada
Ben de hicbirsey yapamiorum ya zaten yarim saat ayakta dikileyim mutfakta hemen belim agrio o zaman da aklim cikio kosarak yatmaya gdiorum bnm de eşim sagolsun yapiyo. Ev isi yapanlara masaAllah ama yormayin yine de kendinizi

ah tansiyon sıkıntısı bende de oluyor. Daha doğrusu ilk gebeliğimde 32.hafta sonrası yaşadım. çok korktum çokkk. tansiyon aletinden ürküyorum şimdi. koluma taktığım an kesin yüksek çıkacak diyorum +1 etkiliyorum sonucu. hele doktorda falan ölçtürdüğümde 13 altında çıkmıyor. şimdi doktora gitmeden evde ölçüyorum onu not alıyor doktor. bende takip yapıyorum evde. tuzsuz yiyorum dikkat ediyorum. şu an bir sorun yok ilerleyen aylarda da olmaz inş. ben yalnız ortalık düzelünce kardiyoloğa gidicem mutlaka

ben de dün buzdolabını sildim. bugün eşimle mutfak dolaplarını hallettik. sağolsun o olmasa o kadar yapamam. çamaşır yemek hepsini hallediyorum. cam ve perde işleri var. normalde 2 haftada 1 gelen bir ablam vardı onu da riske atıp çağıramıyorum. az daha zaman geçsin. o gelene kadar ben yazlıkları çıkarır gardolapları hallederim. haftaiçi evden çalıştığım için zaman ayıramıyorum hiç birşeye. pc başında olmam gerekiyor. bayram temizliğini yapmış olurum. biz evi satılığa çıkarmıştık 2ay önce. bu süreç olunca kaldı. ondan temizliğe çok girişmiyordum iş başa düştü

Bende bugün kışlıkları kaldırdım yazlıkları yerleştirdim napalım yapılacak iş her zaman çıkıyor :)

Maşallah hayırlı güzel sonuçlar almışsın:) 1 kız 1 erkek ne güzel ya inşallah doktor doğru görmüştür:) hayırlı uğurlu olsun ufaklıklar sağlıkla gelsinler inşallah

Yaa neguzel cik sevindim ,darisi basima cnm.
Nekadar olmus boylari

yakın olunca güzel oluyor sağolsun hep geliyor
Benimki halen devam ediyor özelliklede bas agrisi
inşallah geçer canım bazen benimki de ağrıyor çok zor
Maşallah hayırlı güzel sonuçlar almışsın:) 1 kız 1 erkek ne güzel ya inşallah doktor doğru görmüştür:) hayırlı uğurlu olsun ufaklıklar sağlıkla gelsinler inşallah
teşekkür ederim canım inşallah ya bende çok istiyorum bir kız bir erkek darısı başına insan görünce ve tahminde olsa mutlu oluyor
Yaa neguzel cik sevindim ,darisi basima cnm.
Nekadar olmus boylari
Amin canım darısı basina
Boylarını söylemedi haftaları ile uyumlu dedi ultrason resmini de veremedi tamir gerekiyormuş virüsten dolayı gelmiyorlar mış oda kaldı video aldık biraz..

Cok guzel buyusun minnaklar.
Resim konusunda sanssizsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…