2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Mutlu günler anneler ❤ iki gündür iyi hissediyorum yemekte yapabiliyorum çok şükür. Dün banyoyu bile yıkadım :) sadece gece 11 civarı midemde yanma ağrı ve koku hassasiyeti başlıyor uyumakta zorlanıyorum. Birde ben 62 kilo iken öğrenmiştim hamileliğimi şimdi 59 kiloyum. Böyle kilo vermek bir sorun mu sizce?

İlk aylar kilo vermek normal canım bende 3 kilo verdim..
Bende iki gündür kendimi iyi hissediyorum bulantım bitti çok şükür.
Bizde bahar temizliğine giriştik kardeşim geldi karantinaydayken evi temizliyoruz

Günaydın kızlar,
Cuma günü muayenede, benimki ayaklarını açtı, doktor bak boş kıza benziyor dedi. Birde kemik yapısıda kıza benziyor dedi. Ama yinede erken değişebilir dedi. Öncelikle sağlıklı olması en önemlisi ama kız deyince çok mutlu oldum . Hayırlısı olsun. Kıyafetlere bakmaktan duramıyorum, almamak için zor tutuyorum kendimi .Allah hayırlısını nasib etsin hepimize.
Tüp bebek hemşirem ilaçlarımı bıraktırdı.Bu doktorum ;
Oksapar iğne
Regenesis ( omega vitamin)
coraspin Bunlara devam,artı
Gynoşferon (demir)
Coledan-d (D vitamini) Bunları ekledi.

Bizde bahar temizliğine giriştik kardeşim geldi karantinaydayken evi temizliyoruz
Ben hic temizlik gibi yorucu isler yapmiyorum birsey olur korkusuyla.Bu hafta doktora sorucam hersey yolundaysa yavastan is yapaya baslarim.
Benim de sali gunu kontrol ,insallah guzel haberlerle gelirsin cnm

Sali da benim kontrolum var insallah bana da tahminde bulunur.
Hm de cok guzel bebek kiyafetleri var buarada
Arada bakiyorum ben de ama 20.haftadan sonra almayi planliyorum .

Vitamin falan kullaniyor musun ,fazla kilo vermek iyi degil diye okudum.Dikkat etmek lazim

Ne guzel canim yavas yavas duzeliyorsun demekki darisi bana bircok kisi bulanti yüzüne kilo vermis aslinda ben ne aldik nede verdim ama bir sorun olacaginida hic sanmiyorm

Ohhh masallah darısı bana halen bas agrisi bulantı ve halsizlik cekiyorum bahar temizligini geçtim gundelik işimi yapsam ona bile şükür

Demir ve d vitamini disinda digerlerini bende kullaniyorum canim bu hafta gidecem kontrole insallah görürüm cinsiyetini sanada hayirli olsun minik kızın saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

Hayirli pazarlar kizlar Guzel haberlerle gelin insaAllah bnm de 12. Hafta kontrolum var ama dr um istanbulda bn corludayim. Napsam bilemedim haftaya sorcam gel derse mecbur izin alip gitcem. Ozellikle ilac duzenlemesi icin gitmek istiyorum hem proluton hem progestan tablet kullaniorum ve agir gelio biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…