2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Doktorun neler dedi ? Yeme icme hareket vs
Aynen devam dedi decaviti kullan dedi birdaha gittiğimde demir ilacı verecek yemek yiyemiyorum dedim pişirirken yemek kokuların üstünde durma dedi.. Ekstra birsey ye veya yeme demedi. Hareket konusunda da bir kısıtlama getirmedi aynen devam edicem

Ben yemek yiyemiyorum diyorum eşimde hocam bizde yiyemiyoruz diyor yemek yapamamamdan şikayetci bey efendi

Bende de koku hassasiyeti var ,salcali yemek kokusuna dayanamiyorum ama baskasi yapinca yiyebiliyorum sikinti yok yeme konusunda bende
Ay keske benimde esim yanimda olsa da tatli tatli sikayet etse ,cok sanslisiniz bu sureci birlikte yasiyorsunuz.

Bende de koku hassasiyeti var ,salcali yemek kokusuna dayanamiyorum ama baskasi yapinca yiyebiliyorum sikinti yok yeme konusunda bende
Ay keske benimde esim yanimda olsa da tatli tatli sikayet etse ,cok sanslisiniz bu sureci birlikte yasiyorsunuz.
Esin nerde canım? Allah kavuştursun..
Benimki yanımda ben şikayetçiyim
Adam pervane oluyor ama bana yaranamıyor

Esin nerde canım? Allah kavuştursun..
Benimki yanımda ben şikayetçiyim
Adam pervane oluyor ama bana yaranamıyor
Normalde birlikte yurtdisinda yasiyorduk esimin isinden dolayi,hamilelikten dolayi ben turkiye de kaldim.Dogum sonrasi gidecegim allah nasip ederse
Yani bu surecte ve dogum sonrasi yalnizim bi sure

Haftaya bugün doktor kontrolünde var heyecanı şimdiden sardı tiroit hastasıyım hap ımın artmasına rağmen çıkışı durduramayınca hap yeniden arttı. Ayrıca bugün de bir baş ağrısı var sağ tarafımızda zonk zonk

Benide dün heyecan sarmıştı geçmiş olsun canım..

Yaa cok sevindim masaAllah bi kiz bi erkek de cok guzel hep bn de ikiz olsun die dua ettim ama bi tanesi tutundu hayirlisi boyleymis. Kac haftalik oldu seninkiler ?

Yaa cok sevindim masaAllah bi kiz bi erkek de cok guzel hep bn de ikiz olsun die dua ettim ama bi tanesi tutundu hayirlisi boyleymis. Kac haftalik oldu seninkiler ?
Tesekkur ederim canım 12+2 olduk benim bir oğlum var 3 kere iki embriyo transferi oldu 3. De tuttu inşallah seninkide ikinciyi düşününce olacak

Benim de haftaya kontrolum bi aksilik olmazsa 3 haftadir gormuorum bn de cok merak ediorum . Bide 11 12. Haftalarda zip zip zipliolar icerde cok tatli oluolar insaAllah guzel haberlerle geliriz bas agrisi da cok zor oluyo ya Rabbim yardimcin olsun.

benimde koyu kıvamlı kahverengi akıntım olmuş wc de gördüm. günlük pedin yarısını doldurmuş. hafif ağrılarım var ama sanırım yerleşiyor hala benimki. ilaçları da kestiğimiz için normaldir herhalde. sabah 1 doz prolutex yapmıştım. kontrolüm haftaya çarşamba.

Benim mide bulantılarım azaldı. Ben bir telaşa kapıl dizinde bu haftalar da mide bulantınız azalmış mıydı?

Geçen haftalarda benimde oldu canım devam etmeyince korkmadım..

Benim mide bulantılarım azaldı. Ben bir telaşa kapıl dizinde bu haftalar da mide bulantınız azalmış mıydı?
Bn de 11. Haftadayim genel olarak baya azaldi bulantim. Ama bn seviniyorum cunku cok zorluo bni. Zaten max 12. Haftaya kadar suruyo. Senin kac haftalik canim ? Telas yapma ya hic midesi bulanmayan yada kisa suren de cok kadin var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…