2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Tesekkur ederim.. Amniyosentez ne oluyor peki?
Benim bebeklerden birinin kalbinde bi anomali olabilirmis. Bu yüzden istersen yapalım dedi.
Kesenin icindeki amniyon sıvısından, karından bi iğneyle şu çekiliyor.
500 de bir kayıp riski,su gelme, ve enfeksiyon riski varmış.
Ben genetik bi sorun varsa da aldirmayacagim için o riske de girmek istemedim.
zaten tedavisi de yok bi sorun olursa anne karnında.
çocuk kardiyoloji takip edecek şimdi bizi.

Umarim, hic bir problem olmadan saglicakla kucaginiza alirsiniz ikisinide, hepsi Allaha emanet

Anladim cok tesekkur ederim..

9+2 olduk biz bugün. Gittigim de 10+5 olmuş olucaz. Ilk cocugum da kan ve ultrason dan bakti. Ikizlerde de aynidir sanırım. Özel klinige gidiyorum kan i alip teste mi gondericek yoksa kan icin beni yonlendiricek mi bilmiyorum.
Bizde bugun 10+0. 10+2 olucaz doktora gittigimzde, doktor bisey yapilcagini soylemedi belki bu gidisimde soyler bilemiyorum. Bizim tarihler yakin, allahim guzel haberler duyursun saglikla kavustursun

MERHABA KIZLAR BUGÜN DR GİTTİM BUGÜN BEBEKLER 24 HAFTALIK OLMUŞLAR BİRİ 650 DİĞERİ 700 GR OLMUŞ DOĞUM İÇİN 15 OCAK TARİHİ VERDİ. ŞU ANA KADAR 8 KİLO ALMIŞIM SİZLER NE ALEMDESİNİZ? SİZLERDEN HABER BEKLİYORUM.

Ay masallah 36. Haftalarinda mi oluyo yani dogum kilolari simdiden cok iyi degil mi hic bisey bilmiyorum ama ben son zamanlarda kilo aliyolar saniyodum
Ben henuz 10+0 im 48 kilo ile hamile kaldim suan 47. Hic bisey yiyemiyorum mide bulantisi ve doymak ne demek unuttum. Persembe insallah bizde doktora gidip biseyler ogreniriz

İKİZLER 28 E KADAR GELİŞİM HIZLI OLUYORMUŞ SONRA DAHA YAVAŞ OLUYOR DEDİ. BİRDE İKİZLERDE SEZERYANI TAVSİYE EDİYORUZ DEDİ DOĞUM İÇİN NORMAL DE 36 HAFTAYA KADAR BEKLEYBİLİR DEDİ.AMA İNAN HER SABAH KALKTIĞIMDA KARNIM SANKİ DAHA DA BÜYÜYOR

2020nin ilk ikizlerinden biri seninkiler olucak insallah saglikli olsunlar sende kocaman gobekten kurtul hem yavrularina kavus, kimbilir nasil yatip kalkiyosun nasil hareket ediyosun tahmin bile edemiyorum ben hic cogul gebe hamile gormedim cok korkuyorum tek yumurta cift yumurta hangisi cinsiyetleri ne?

Sağlıkla büyüsün kuzucuklar ben de haftasonu gittim 780 - 820 olmuşlar dr 36 görelim dedi sezeryan 12 kilo kadar aldım toplamda bu ay dikkat ettim 2 almışım şeker yüklemesi yapıldı sorun yok kansızlık var ileriki kontrollerde durumu ve ciğer geliştirici iğneleri değerlendireceğiz dedi canım

Benim karnımı görenler doğuma ne kadar kaldı diye soruyor

VALLA YATTIĞIM YERDEN KALKMAKTA ZORLANIYORUM. SIKINTI VERİYOR NORMALDE HAREKETLİ BİRİ OLDUĞUM İÇİN ANLIYACAĞINIZ ÇOK ZORLANIYORUM. BENİMKİLER ÇİFT YUMURTA İKİZİ İKİ OĞLUM OLCAK KISMETSE

Göbekler ne zaman cikiyor ya benim aksam cok şiş oluyor ama sabah yine gidiyor hepsi. Gün icinde yiyip icmiyorum ama neden anlamiyorum
Bide cinsiyetler ne zaman belli oluyor?
Mide bulantilari ne zaman geciyor

Benim karnımı görenler doğuma ne kadar kaldı diye soruyor
ŞUANDA KAÇ HAFTALIKSIN EVET KARNIM ÇOK SİVRİ BENDE DİKKAT EDİYORUM AMA KİLO ALMAYA DEVAM EDİYORUM ÇOK KÖTÜ YA DOĞUMDAN SONRA KARNIM BURUŞACAK MI SARKACAK MI KAÇ KİLO KALACAK GİBİ BİR SÜRÜ KAFAMDA DELİ SORULAR GEZİYOR

VALLA YATTIĞIM YERDEN KALKMAKTA ZORLANIYORUM. SIKINTI VERİYOR NORMALDE HAREKETLİ BİRİ OLDUĞUM İÇİN ANLIYACAĞINIZ ÇOK ZORLANIYORUM. BENİMKİLER ÇİFT YUMURTA İKİZİ İKİ OĞLUM OLCAK KISMETSE
Allah sag salim saglicakla güle güle kavustursun insallah

Göbekler ne zaman cikiyor ya benim aksam cok şiş oluyor ama sabah yine gidiyor hepsi. Gün icinde yiyip icmiyorum ama neden anlamiyorum
KARNIM 4 AYDA ÇIKMAYA BAŞLADI BULANTILARDA 4,5AYLIK GİBİ KESİLDİ VE HIZLI KİLO ALAMAYA 4 AYDAN SONRA BAŞLADIM 3 AY HİÇ KİLO ALMADIM

Benim göbiş 16 haftadan sonra belirginleşti iyice son 4-5 haftadır sivrilerek büyüdü
cinsiyette 16 belli oldu
Mide bulantım 18 kadar sürdü fakat kusma felan yaşamadım ağır geçmedi ben mide yanmasından çekiyorum en başından beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…