2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

25+5 canım valla sağlıklı gelsinler de atarız hepsini kiloların
çatlak için yağlanıp duruyorum annem ablamda olmamış ama ben dikkat etmeme rağmen bu hafta yanlardan çatladım kilo tek bebeğe göre illaki fazla alınıyor bence senin kilon iyi dikkat etsek tatlıya ekmeğe alınmıyor bu ay fark ettim

Doktor hap verdimi yanmalar icin? Ben 3 4 gun hic bisey yemedim ve surekli öğürüyordum 3 4 gun icinde 2.5 kilo verince doktor yatrmam lazim serumla beslicez seni dedi. Bende buna iyi gelck ilac varsa once ilac deniyim dedim bana zofer diye ilac verdi. 10 tablet 60 lira. Ama cok iyi yorgunluk hissi ve bulanti hissini geciriyo. Belki sizin yanmalariniz icinde iyi gelicek bisey vardir. Bide sanirim ayva cok iyi geliyomus.

Çatlaklar icin ne kullaniyosunuz? Benim erken mi bilmiyorum ama herkes bian once basla yoksa fayda gormezsin diyolar..

ARAMIZDA İKİ HAFTA VAR BENDE EKMEK VE TATLI YEMEMEYE ÇALIŞIYORUM.AMA GERÇEKTEN KARNIM ÇOK SİVRİ İLK HAMİLELİĞİMDE TOPLAMDA 8 KİLO ALMIŞTIM BUNLARDA SANIRIM İKİ KATI OLACAK DR 20 KİLO ALIRSIN TOPLAM DEDİ İLK HAMİLELİKTE BENDE DE ÇATLAMA OLMADI AMA BUNLARDA OLACAK BELLİ

rennie ve gaviscon kullanmama izin verdi sadece lansor veya pulset sordum olmaz bunları kullan dedi
ayva konusunda haklısın bu hafta bende azalttı biraz şimdiye kadar hep salatalık armut tükettim bol su içiyorum 4 litre hergün o azaltıyor arada ama bazen hiçbiri önlemiyor asitli içecek çay kahve baharat salça ne varsa en başından beri yiyemiyorum

4 LT SU İÇMEYİ NASIL BAŞARIYORSUN MAŞALLAH BEN 2 BİLE İÇEMİYORUMİ

Çatlaklar icin ne kullaniyosunuz? Benim erken mi bilmiyorum ama herkes bian once basla yoksa fayda gormezsin diyolar..
bence başla en azından yağ kullan
mustela çatlak kremi
tatlı badem yağı zeytinyağı kakao yağı
dr sürekli sürmelisin günde en az 4 kere vıcık vıcık bekle çeksin yağları özellikle dedi çalışırken olmuyor tabi

Asitli icecek cay kahve icmedigin cok daha iyi olmus ohh.. salca galiba herkeste var. Sulu yemekten baska yemek yemezdim. Bende simdi yiyemiyorum

Oo tamamdir bende alayim bunlari. Badem yagi kıllanma yapar dediler oyle bi etksii oldumu? Bide sadece gobek mi yoksa kalca bacaklar gogusler de tehlikedemi

4 LT SU İÇMEYİ NASIL BAŞARIYORSUN MAŞALLAH BEN 2 BİLE İÇEMİYORUMİ
başta çok zorlandım canım alışıyorsun inan dr çok güzel diyor bebeklerin sıvısı için sürekli zorla kendini
tabi tuvalette geçiyor ömrüm işte 1.5 şişe kesin bitiyor gece 5 kere kalkıyorum her kalkışta su içiyorum

BENDE MUSTELA ÇATLAK KREMİ KULLANIYORUM AMA GECELERİ ÇOK KAŞINTI OLUYOR KAŞIMAMAYA ÇALIŞIYORUM

bana da 18 20 arası alırsın dedi ilk hamileliğim
dr en iyi en pahalı kremi de kullansan olur çatlak az olmasını sağla dedi

Oo tamamdir bende alayim bunlari. Badem yagi kıllanma yapar dediler oyle bi etksii oldumu? Bide sadece gobek mi yoksa kalca bacaklar gogusler de tehlikedemi
yapmadı hiç canım bende ben göbek, alt kısmı ve yanlara ağırlıklı sürdüm hep ama bacaklara da sürmeli gecelik gibi birşey olmalı beklerken kakao çok sarartıyor kıyafetleri aklında olsun canım hindistan cevizi yağı çok kullanılıyor çatlaklarda ama hamilelere önermiyorum dedi dr birde

Tesekkur ederim bende alayim hemen basliyaym ozaman simdiden korkudan ölüyorum o koca gobek ve ardinda birakacaklarindan

Tesekkur ederim bende alayim hemen basliyaym ozaman simdiden korkudan ölüyorum o koca gobek ve ardinda birakacaklarindan
İki adet dünya bırakacak bize tatlım Allah sağlık versin sağlıkla büyüsünler ne sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız var hamileyken okuyorum dua ediyorum burdan herkese

doğurdum canım 47 günlük minnoşlarım 47 günlük anne tavsiyem UYUYUN :d :d
Aaa ay ne dicegimi bilemedim. Bahset bizede dogum nasil zormu kolaymi bebekler nasil cinsiyetler ne ucuzler nasil oluyo cift yumurta biri tek yumurtami ay cok saskinim sen hamileleri dusunme bence herkes devrilip yatiyor zaten yani ben oyleyim

hahaha
Aaa ay ne dicegimi bilemedim. Bahset bizede dogum nasil zormu kolaymi bebekler nasil cinsiyetler ne ucuzler nasil oluyo cift yumurta biri tek yumurtami ay cok saskinim sen hamileleri dusunme bence herkes devrilip yatiyor zaten yani ben oyleyim
doğumu şuan düşünmeyin hatta hiç düşünmeyin giriyosun ve çıkıyosun :) ben spinal sezeryan oldum evet biraz sonrası acılı ve sancılı. ama geçiyor yani abartmayım :) üçü de kız canım. aynen ikisi tek diğeri çift ben de devrilip yatıyordum el bebek gül bebektim sonra onlar olmuyor diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…