2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Allahim neler yaratiyor ya ücüde Allaha emanet hepsi birbirne benziyomu gerci tazecikler daha bebekten baska biseye benzemzlerki

Hanımlar benim bebeklerimin birinin suyu az birinin fazla ve malesef enfeksiyon var. Enfeksiyondan kurtulmak için doğal tedavi ne önerirsiniz? Suyu artırmak için bir şey yapamıyorum çünkü diğerininki gazla

doğurdum canım 47 günlük minnoşlarım 47 günlük anne tavsiyem UYUYUN :d :d
Maşallah diyeyim sağlıkla mutlulukla büyütün insallah
Bebekleriniz iyidir insallah
Kuvozde kaldilar mi?dogum agirliklari nasıldı?
Muhakkak uykusuz kalinir tek bebekle bile hic uyuyamamayanlar var ama onemli olan saglikli olmalari gerisi gecici yorgunluk

Hanımlar benim bebeklerimin birinin suyu az birinin fazla ve malesef enfeksiyon var. Enfeksiyondan kurtulmak için doğal tedavi ne önerirsiniz? Suyu artırmak için bir şey yapamıyorum çünkü diğerininki gazla
canım inşallah artar suyun enfeksiyon için dr ne diyor ihmal etme doğal yöntemle geçmeyebilir de bir bilgim yok keşke yardımcı olabilsem

Arkadaşlar 10.haftadayim. Dün sabah ilk idrarimdan sonra tuvalete üç beş damla kahverengi leke düştü. Hemen doktora gittik. Kese etrafında ya da rahimde bi kanama alanı yok incelme yok dedi bebekleri gördük biri hareket ediyordu hatta. Sağlıkları iyi sorun yok yine de proluton iğne vereyim haftada bir dedi. Rahim boyunu ölçtu 42mm. Onda da sorun yok dedi. Lekelenme bu sabah ilk idrardan sonra yine geldi. Öğleden sonra 4 gibi de geldi biraz tuvalette. İnsan ister istemez endişeleniyor dua ediyorum bol bol. Sizler böyle bir şey yaşamış miydiniz lütfen tecrübesi olan arkadaşlar iç rahatlatacak bir şey biliyolarsa yazsınlar rica ediyorum...

canım inşallah artar suyun enfeksiyon için dr ne diyor ihmal etme doğal yöntemle geçmeyebilir de bir bilgim yok keşke yardımcı olabilsem
Enfeksiyon için antibiyotik tedavisi uyguladı hastanede yattım 4 gün . Şu an 3 gümde bir crp bakıyorlar tahlil veriyorum . Su için yapacak bir şey yok dedi doktor bebek onu kendisi üretebilirmiş ancak. Çok sıkıntılı geçti hamilelik hala bulantılarım var çok korkuyorum bebeklerime bir şey olacak diye

Benim başıma geldi bir gece yarim cay bardagi acik kırmızı kan geldi progestan kullandım iki hafta hic yataktan kalkmadim zamanla kahverengiye dondu hatta uzun uzun parcalar geldi hep yattim günde 5 kez tuvalete kalktim o kadar 15 gunde gecti sizde doktorunuzun tavsiyesine uyun bir iki damla geldi diyorsunuz benim bir ped doluyordu sakin olun, yatın

Benimde 10. haftada ilk idrarda sabah kıpkırmızı kanamam oldu hemen gittik kanama alanı çıkmadı hersey normaldi iki gün kahve leke devam etti ve idrarda peceteye bir iki damla pembe geldi bir daha hiç yaşamadım. tüp bebek dr devam etmediği için sorun yok dinlen dedi yattım. inşallah geçer hemen stres yapma sakın takip et devam edecek mi

Allahim seni bebeklerini korusun canım yüreğini ferah tut olumlu düşün umarım bir an önce geçer sıkıntıların

Allah razi olsun içimi rahatlattı cevabın. Çok çok az sabahları gelmeye devam ediyo bugün daha azdı inşallah seninki gibi tamamen kaybolur. Benim de tedaviyle oldu. Öğretmenim bi de rapora gerek görmedi doktor ama ben mümkün olduğunca derslerde oturuyorum. Eve gelince de uzanıyorum. İnşallah geçer

İkiz anneleri birşey sorcam benim pazartesi 1885 olan degerim salı gunu 4500 lere cıktı sizlerin degerler nasıl artmıştı

Canım degerler nasıldı betanın senin. Nasıl arttı benim de olabilir ikiz
Ouy kuzum sen de mi hamilesinnn allah tamamii erdirsin insallah cani regl gunu 761 di 3.5 kat artiyordu bugun 1 kesenin kalp atisini duyduk dr oburu kucuk dedi bos degil ama daha kucuk yani icindeyolk kesesi var haftaya velli olcak

Ouy kuzum sen de mi hamilesinnn allah tamamii erdirsin insallah cani regl gunu 761 di 3.5 kat artiyordu bugun 1 kesenin kalp atisini duyduk dr oburu kucuk dedi bos degil ama daha kucuk yani icindeyolk kesesi var haftaya velli olcak
Ever canım 3000 artmış 1 gunde

Evettt vebd
Evet canım bende hamileyim 5. Haftaya gircem 2 gun sonra

İNŞALLAH SAĞLIKLA BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ. BUGÜN ENDOKRİN DR GİTTİM 2 CM NODÜL ÇIKTI DOĞUMDAN SONRA BİYOPSİ DEDİLER MORALİM ÇOK BOZULDU T4 DÜŞÜK ÇIKTI İYİCE MORALİM YERLERDE

Doktordan geliyoruum 10+3 10+4 olmuşuz.. eller kollar oynuyor bicir bicir inanamadim el salliyorlar kaydiraktan kayar gibi popolariyla kendilerini kaydiriyolar
2 hafta sonra tarama testi yapilicak. Turkiyeninkini yaptiricam digeri cok pahali 3000 dedi gerek yok bence.. cinsiyetler ne zaman belli oluyor ikizlerde? Burdaki herkes benden onde gidiyor olmasi lazim bana yardim edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…