2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

kızlar tek yumurta ikizi olduğunda hemen belli oluyor mu 6. haftadan sonra belli olma ihtimali var mı
Merhaba, benim 5. Hafta da vajinal 1 kese gorundu 2 hafta sonra gittigimde 2 kese gorundu. Doktor hemen cift yumurta ikizi dedi. Erken olduguda ya da baya gec oldugunda farkediliyor galiba

Amin Allah hepimize kolaylik versin bebeklere saglik. Rica ederim ne demekk
Şimdi okudum cnm msjını vajinismus sınavı ardından ikiz bebek ne güzel bir lütufsağlıkla doğsunlar inş.. Var mı ailenizde ikiz bebek

Şimdi okudum cnm msjını vajinismus sınavı ardından ikiz bebek ne güzel bir lütufsağlıkla doğsunlar inş.. Var mı ailenizde ikiz bebek
Evet canım tesekkur ederimm
Cocuklugumdan beri hep ikiz bebeklerim olsun derdim hep dualarima kattim. Ailede yok. Dualarimin karşılığı diyorum çünkü başka bi açıklaması yok. Çok şükürr.
Allahim isteyen herkese hayirli saglikli bebekler versin. İsteyenlere cifter cifter versin

İnş cnm ya inş bizim ailede var ikiz bende çok istiyorum Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inş bizde 4 aydır deniyoruz 4 senelik vajinismus hikayem var inş bende alırım meyvelerimi senin gibi

İnş cnm ya inş bizim ailede var ikiz bende çok istiyorum Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inş bizde 4 aydır deniyoruz 4 senelik vajinismus hikayem var inş bende alırım meyvelerimi senin gibi
Ay hadi insallaahh ❤ strese girme sakın. Rabbim ne zaman ol derse ozaman olucak.
Vajinismusta hersey bizim elimizdeydi ozamanda sadece oturup dua ediyoduk. Yani kendi adima konusuyorum ne zaman popoyu kaldirdim iş başina gectim ozman halledebildim. 3 ay sonra bebisler geldi cok sükür...
İnsallaah en kisa zamanda hayirlisi ve sagliklisiyle rabbim kucagini doldursun. Dualarimda hep vajinismuslular ve bebek bekleyenler var

Çok şükür o geçti şimdi bebek sırada inş sağol cnm inş hepimizin. Bende hep benden önce isteyenler benden önce kavuşsun diye dua ediyorum çünkü eşimin ailesi benim ailem olmuyo snaıyo strese sokuyor bizi gerçketen çok zormuş. 3 ay doldu direk başladık tedaviye hayırlısı bakalım

Ailelermalesef.. bi allahin kuluda demezki belki bi sıkıntıları var belki canları istemiyor.. kime ne dimi. Sen kendi keyfini eşinin keyfini düşün cok üstüne düşünme. Düsünmedigin bi anda oluverir insallah

2 aydır biraz daha az takıyorum kafama.. Aynen öyle valla herkes Bi tuhaf.. İnş ya bakalım bekliyorum güzel haberi

Bende ikiz bebeklere hamileyim 10+3 olduk son 10 gündür ufak ufak lekelenmelerim oluyo tuvalet harici hiç bişey için yataktan kalkamıyorum doktor yasakladı bebekler iyi ama doktor çogul gebelikte her zaman risk var dedi allah yardımcımız olsun çok zor bi süreç tek yapabildiğim bol bol dua etmek..

Canım Allah yardımcın olsun korkma dua et dinlen aynı haftalarda benim de oldu ama doktor çok önemsemedi dinlendim ilaç kullandım şimdi şükür ki yok. rabbim nasip ettikten sonra hiçbir şey önüne geçemiyor içini ferah tut

evet maalesef öyle ama biz de bu süreci en mutlu en sağlıklı nasıl geçirebiliriz diye deneyimlerimizi paylaşalım istedim. Umarım katılım olur :)
Ben ikiz annesiyim.6,5 aylık doğum yaptım .Son ana kadar oturmalı işimde çalıştım, akşamına da doğum yaptım.Tavsiyem protein ağırlıklı beslenin ve asla sigara içmeyin ,ortamından dahi uzak durun.Ben 2,5 kg toplamda doğurdum.ciğerleri 32 .haftayla uyumlu çıktı bu yıl 1.sınıf olduk çok şükür.Sizlerde sağlıkla bebeklerinize kavuşun bol bol dinlenin

Maşallah Allah bağışlasın. Her biri mı 2.5 kilo doğdu hem de 6.5 aylık yanlış mı anladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…