2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

31 mm cıktı da sizi bulmusken sorayım arada kasık ağrınız oluyor mu sizinde sağ kasıkta özellikle.neyin normal olup olmadıgını anlayamıyorum gebelikte
Tam olarak adet agrisi gibi olmustu baya fazlaydı inletecek kadar ama iki dakka surdu ikigun oldu sonra doktora gittigimde doktor19 haftalikken rahimin yukseldigi yeri tek gebelikte 26 haftada olmasi gereken hizada oldugu soyledi anladım ki o gunlerde rahim büyümüş şimdilerde de ayaga kalktigimda surekli buyuk tuvaletim varmis gibi rahatsiz edici korkutucu bir his bir bebegim altta servikse basini dayamis muhtemelen o baski yapiyor mumkun oldukca oturup ayaklarimi uzatiyorum gecen hafta kontrolde ilk kez mm sordum 35 mm dedi ama bundan ziyade kapali olmasi önemli dedi dogru uzunluk vaginal ultrasonda cikar yukardan bakinca net bilgi olmaz dedi doktorum perinatalog bende korkuyorum o yuzden hep oturuyorum

Kanama kırmızı ne yazıkki
Bende 7 haftamda kanamaya basladi hafta sonu kanama basliyor hafta icine digru azalip hafta sinu tekrar kirmizi bazen kahve rengi oldu... bebeklerimin yerleri guzeldi, saglamdi ama kese etraflarinda kanama odaklari vardi diye progestan igne ve fitilini kullandim... kan sulandiriciyi doktorum kesti... ve 16. Haftamda igneyi kesti doktorum fitil hala devam... surec sikintili ama merak etme insallah cok ii okacaksin sende benim gibi..

Benim doktor bugun biri erkege benziyor dedi. 16.haftada net soylerim dedi canim. Valla bende cok merk ediyorum tecrubeli anneleeeer yardim:işsiz:
Yaa ben de dün gittim 14+4 idim birisi yüzde 100 erkek dedi hatta organı da belliydi. Diğeri de bı çıkıntı vardı bu da yüzde 90 erkek yani bu çıkıntı başka ne olabilir ki geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun dedi😂 umarım yanılirim diğeri kız çıkar bir sonraki kontrolde ama o da çok benziyor dedi ben de kendimi iki erkege hazırladım ya degismez gibi geliyor artık. Var mı boyle yüzde 90 erkek denip değişen 😂

Ne işe yarıyor söyleyeyim, burayı okuyan, çocuk yapmamış kişilere uyarı bu. Sen zaten yapacağını yapmışsın, çocuklar ömrünün geri kalanını bu ülkeden kaçmaya çalışarak geçirecek ya da sürekli fakir halde yaşayacak karın tokluğuna çalışacak.
Diğer insanlar da bu hataya düşmesin. Çocuklar eşya değil. Bin kere düşünmek lazım yaparken.

Yaa ben de dün gittim 14+4 idim birisi yüzde 100 erkek dedi hatta organı da belliydi. Diğeri de bı çıkıntı vardı bu da yüzde 90 erkek yani bu çıkıntı başka ne olabilir ki geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun dedi😂 umarım yanılirim diğeri kız çıkar bir sonraki kontrolde ama o da çok benziyor dedi ben de kendimi iki erkege hazırladım ya degismez gibi geliyor artık. Var mı boyle yüzde 90 erkek denip değişen 😂
Ya banada perinatolog oyle demisti 13. Haftamda biri kesin erkek dedi... digeride yani bu gidislee dedi iki erkek olma ihtimali cook yuksek dedi... ama minnosum kizz cikti🐥🐥 iki erkek diye 16. Haftamiza kadar gecirdik sinradan ogrendik... yine siz bi suprizle karsilasmamak adina bekleyin derim😂😂 bende kendimi iki erkege alistirmistim yani😆😆

Ben yeni doktora gidicem persembe insallah o soyler:sinirli:
İki oğlan zordur ya Allahim kolaylik versin. Ama insallah bi kiz bi oglan olur ayyy ne guzel cocuklarimiz:KK36:

Ya banada perinatolog oyle demisti 13. Haftamda biri kesin erkek dedi... digeride yani bu gidislee dedi iki erkek olma ihtimali cook yuksek dedi... ama minnosum kizz cikti🐥🐥 iki erkek diye 16. Haftamiza kadar gecirdik sinradan ogrendik... yine siz bi suprizle karsilasmamak adina bekleyin derim😂😂 bende kendimi iki erkege alistirmistim yani😆😆
AA anladım hayırla kucağınıza alın inşallah rabbim en hayırlısı neyse onu nasip etsin o zaman ben bir sonraki kontrole kadar bekleyeyim 🤗

Ben yeni doktora gidicem persembe insallah o soyler:sinirli:
İki oğlan zordur ya Allahim kolaylik versin. Ama insallah bi kiz bi oglan olur ayyy ne guzel cocuklarimiz:KK36:
inşallah öğrenirsin sen de ☺️ yok ya ben zorluk kolaylık konusunda cinsiyet değil de çocuğun kendi karakterinin önemli olduğunu düşünüyorum. Dualarım da hep sevecen uysal çocuklar olsunlar yönünde. Rabbim neyi uygun görürse odur en hayırlısı. İki erkek de çıksa içindeki mutluluğu görmek lazım. Ha tabii insan hazır ikiz dogmusken iki cinsiyt de aradan çıksın diye düşünüyor ama nasip neyse o yani sartlanmamak lazım 🤗

inşallah öğrenirsin sen de ☺ yok ya ben zorluk kolaylık konusunda cinsiyet değil de çocuğun kendi karakterinin önemli olduğunu düşünüyorum. Dualarım da hep sevecen uysal çocuklar olsunlar yönünde. Rabbim neyi uygun görürse odur en hayırlısı. İki erkek de çıksa içindeki mutluluğu görmek lazım. Ha tabii insan hazır ikiz dogmusken iki cinsiyt de aradan çıksın diye düşünüyor ama nasip neyse o yani sartlanmamak lazım 🤗
Aminn aminn... Herkes yandin sen iki cocuk biri suscak biri aglicak dediginde insallah ikiside sakin beni yormayan gazsiz saglikli cocuklar olur diye dua ediyorum 😁 hep dualar saglikli olsunlar eksiksiz olsunlar hayirli olsunlar uslu olsunlar hepimizin insallah❤️
Allah dağına gore kar verirmiş. Bizlerde o azim var demekki layik gorene cok şükür❤️❤️

Bana da eyvah yandin ilkinde çok sismistin simdi nasil olcaksin kimbilir dedi komsum. Ilkinde de aldigim 7 kiloydu ve 4 kilosu zaten kızımdı. Baskasini hatirliyosun heralde sadece göbeğim vardi ee o da olcak cocuk tasiyorum diye tepki verdim. Insanlar ne kadar moral bozmaya meraklilar. Sismeyede raziyim dedim cunku karnımda kaldigi her dk gün benim icin önemli dedim. Yeterki zamanjni beklesin kilolari guzel olsun sismeye raziyim dedim. Sonra da bozuluyorlar 🙄 tahammulum kalmadi artik herkese veriyorum cevabını

Bana da eyvah yandin ilkinde çok sismistin simdi nasil olcaksin kimbilir dedi komsum. Ilkinde de aldigim 7 kiloydu ve 4 kilosu zaten kızımdı. Baskasini hatirliyosun heralde sadece göbeğim vardi ee o da olcak cocuk tasiyorum diye tepki verdim. Insanlar ne kadar moral bozmaya meraklilar. Sismeyede raziyim dedim cunku karnımda kaldigi her dk gün benim icin önemli dedim. Yeterki zamanjni beklesin kilolari guzel olsun sismeye raziyim dedim. Sonra da bozuluyorlar 🙄 tahammulum kalmadi artik herkese veriyorum cevabını
Amaan bozulan bozulsun, iki bebisin var sen mi dert etceksin? İnsanlar patavatsiz, felaket tellalı gibiler ya. Cevaplarini verelim ki qzcik terbiyeli olsunlar hadlerini bilsinler :KK4:

Amaan bozulan bozulsun, iki bebisin var sen mi dert etceksin? İnsanlar patavatsiz, felaket tellalı gibiler ya. Cevaplarini verelim ki qzcik terbiyeli olsunlar hadlerini bilsinler :KK4:
Aynen öyle bisey diyosan cevabina da bozulmucaksin. Sonra da ablacim sen cok agresiflesmissin diyo. 🙄🙄 brn artik hunili kisimdayim bana hersey serbest dicem bi dahakine bulasmazlar artik:KK62:😀

kızlar tek yumurta ikizi olduğunda hemen belli oluyor mu 6. haftadan sonra belli olma ihtimali var mı

kızlar tek yumurta ikizi olduğunda hemen belli oluyor mu 6. haftadan sonra belli olma ihtimali var mı
Canım benim bir önceki gebeliğim tek yumurta ikiziydi.5.Haftada tekti 7.haftada iki tane olmuşlardı 8.den sonrada belli olanlar oluyormuş.Tabi benimkilerin kalbi durdu yaşamadılar ama güzel bir duyguydu iki tane görmek.

Canım benim bir önceki gebeliğim tek yumurta ikiziydi.5.Haftada tekti 7.haftada iki tane olmuşlardı 8.den sonrada belli olanlar oluyormuş.Tabi benimkilerin kalbi durdu yaşamadılar ama güzel bir duyguydu iki tane görmek.
Öylemi çok zor bi durum canım rabbim sabır versin twkrarını yaşatmasın inşallah.. Biz 6 da kalp sesi duyduk vajinal 1 taneydi ama nedense tereddütlerim var

Öylemi çok zor bi durum canım rabbim sabır versin twkrarını yaşatmasın inşallah.. Biz 6 da kalp sesi duyduk vajinal 1 taneydi ama nedense tereddütlerim var
Amin allah kimseye yaşatmasın.Ama hiç tereddüt etme eğer olursa güzel bir sürpriz olur 😊

X