2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

iyi akşamlar arkadaşlar.bugün 50gram şeker yükleme testi yaptırdım.açlık 88,yükleme sonrası 218 çıktı, diyete başladım.15gün sonra kontrole gideceğimz.sizler yaptırdınız mı

Ben de şüphelendikleri için erken yaptıralım dediler dikkat ediyorum şimdilik.19.haftadaym daha
canım inşala sen de çıkmaz ben normalde de çok dikkat ediyordum sanırım genetik ara öğünlerim eklenmiş oldu diyetle birlikte.önceden çok yapamıyordum artık mecburen başladım

Benim doktor bugun biri erkege benziyor dedi. 16.haftada net soylerim dedi canim. Valla bende cok merk ediyorum tecrubeli anneleeeer yardim
Seninle haftamız günümüz hepsi aynı canim benim de doguma 193 gün görünüyor. Ben de 14. Haftaya girince bi gideceğim bakalım inşallah

Kızlar bugun kese görmeye gittik ikiz bebek oldugunu ögrendim ama birinin kalp atısı digerine göre daha az normal mı sizce

Merhaba bende bugün ikiz kese gördüm bir sevinçle gittim yolda biraz sancım oldu ardından kanamam Dr. um şuan kötü bişey görünmüyor yerleşme kanaması olabilir dedi 1 oğlum var ondada oldu ama çok hafif lekelenme bu daha çok kanama oldu sizlerdede oldumu? İkiz diyemi böyle acaba çok korkuyorum

Kızlar benimde ikiz 4 bucuk haftalığız daha birinin kalp atışı digerine göre zayıf sol kasıgıma arada bi adet sancısı gibi sancı vuruyo endişe ediyorum biraz

Arkadaşlar bugun 6+5 haftalık ikizlere hamileyim. Şiddetli kanamam oldu durmuyor hastanede yatıyorum iki saattir şiddetli bel ve kasık agrım var
Kalp atışlarını duydum ama çok korkuyorum

Arkadaşlar bugun 6+5 haftalık ikizlere hamileyim. Şiddetli kanamam oldu durmuyor hastanede yatıyorum iki saattir şiddetli bel ve kasık agrım var
Kalp atışlarını duydum ama çok korkuyorum
Geçmiş olsun kanama bölgesi gördüler mi endişe etmeyin boyle yoğun kanaması olup sağlıkla kucağına alan çok arkadaş var benimde olmuştu çok uzun değildi ama kıpkırmızı idi. Kalp atışlarını duymuşsunuz inşallah biter hemen kanamanız

A
Agrılarım çok belim ve kasıklarım. bir ara bel agrısından sonra şiddetli kanamam oldu tekrar korkuyorum

Arkadaşlar sizce ikiz mi bilginiz var mi? Doktor kesin bir sey soylemedi cok şaşkınım bi sonraki kontrolde netlik kazanıcak 6 haftalik hamileyim.

Eklentiler

• IMG-20191116-WA0001.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…