Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsanın morali çok bozuluyor kuzum, sana takma diyemeyeceğim çünkü kendim de aynı hisleri yaşıyorum. Bu ay yine aldım ovü testlerimi ama inan hiç hevesim yok. Regl bitince yine başlayacağız çalışmalara işte.. Bir de böyle planlı ilişki olunca inan resmiyet giriyor işin içine, yok bugün yapacaz yok yarın kesin yapacaz derken.. Neyse pazartesi yurt dışına çıkacağız 5 günlüğüne belki orada kafam dağılır da bu kadar takmam.

Kızlar selaaaammmm
Ya ben tatildeyim çok aktif olamıyorum o yüzden bu ara cuma günü döneceğim. Ama şu ana kadar yazılanları okudum tek tek. Yeni hamişlerimizi tebrik ederim. Hamile olmayan arkadaşlarım üzülmeyin, burda birbirimize destek olmak için varız. Beraber bekleriz. Önemli olan güzel bir şekilde sağlıkla gelmesi.
Ben tatilde bol bol çalışıyorum üstelik yumurtlama günlerimde değil. Çünkü neden çalışmayayım dimi?
Hepinizi çok öpüyorum. Kendinize çok ama çok iyi bakın geleceğin tatlış anneleri.

bugun doktora gittim tahlil 4234 cikti 4 haftalik hamileymisim keseyi alttan muayenede gorebildi saglikli bi gebelik ama 5 cm kist var bebegi kontrol ettirdikce kisti de kontrol ettirmelisin dedi cok mutluyum suan
Ay çok güzel bir haber tebrik ederim canım sağlıkla gelsin inşallah belirtin varmıydı peki, ne kadardır deniyordun, biraz bilgi ver bizede ışık olsun

bugun doktora gittim tahlil 4234 cikti 4 haftalik hamileymisim keseyi alttan muayenede gorebildi saglikli bi gebelik ama 5 cm kist var bebegi kontrol ettirdikce kisti de kontrol ettirmelisin dedi cok mutluyum suan
Hayırlı olsunn canımm sağlıkla kucağına alırsın insallah

Yazdıklarını okuyunca aynı şeyleri hisseden kim bilir kaç kişiyiz burada Kimsenin başkasını yargılamaya hakkı yok. Bizim nasibimizde ne var bunu ancak ALLAH bilir. Bu tarz insanlarla görüşmeme ve söylediklerini iplememe kararı aldım elimden geldiğince. Sizlere de tavsiye ederim. Kendimizi boş yere hırpalamayıp sadece bir süreliğine bile olsa bu konuyu ikinci plana atmaya çalışmak lazım kanımca :) Hayırlı zamanda hayırlı haberleri burada paylaşmak umuduyla

Ben iyi değilim dün kan verdim sonuç negatif adet de olmadım ilk defa böyle bir şey oldu yarın 30 gün olacak adet olmazsam menopoza mı giriyorum nedir ki bu
Bir keresinde bende de böyle olmuştu ilk defa 10 gün gecikmişti doktora gittim tahlil yaptırdım hiçbir şey yok. Sonra doktor “eğer bu hafta da adet görmezsen adet söktürücü ilaç yazarız” dedi zaten o akşam adet olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…