Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pek yok aslnda o yuzden qüccük bi umudum var. Kac gundur haff bel agrim var.bide gogus agrisi var sızı girio arada. Akintim da sanki afedrrsinz acik sari oldu beyazdi. Arada bi iki başin dondu o kdr. Bence regl olcm diye bekliorm
Adet olana kadar umut vardır her zaman :) hayırlısı olsun bakalım, inşallah güzel haberlerini alırız. Şu son günlerde geçmek bilmez ha.

Adet olana kadar umut vardır her zaman :) hayırlısı olsun bakalım, inşallah güzel haberlerini alırız. Şu son günlerde geçmek bilmez ha.
Aynn olee.her sey kirmizi kart yiyene kdr hepimiz guzl haberlr verelm insllh.
Son gunler gecsin diye saymak istemiorm bazen . Bide sayili gun cabuk gecer derler

Kizlarr benim de 9 gün kaldı ama nedense bu ay da boş çıkacak gbi zaten olmazsa bidaki ay olmaz bayram nedeniyle şehir dışına cikcaz yalnız kalmıycaz Insallah olur bu ay
Bnm de bu ay oldu oldu .olmadi bikac ay ara vercm. Belkim yanlislikla olur

Kizlar siz nasil ogrendiniz hamile oldugnuzu. 2 gun once kan verdim. Beta hcg 77 cikti. Bugun doktora gittim. Karin ağrım cok oluyo bi muayene olmak istedim. 19 haziran son adetm. Doktorun cevabı Adetin bile gecikmemis. Koşa kosa buraya mi geldin. Hamile bile sayilmazsin. Okadar moralim bozuldu ki. Biliyorum dedim daha kese yok. Ama adetim de 4 gun gecikti ayrica dongum 26 gunde 1 oluyo dedim. Masallah herseyi de biliyorsunuz diye dalga gecti. Bazi doktorlar insanliktan nasibini almamis oluyor ya ayni hastanede calisiyoruz bide

Pislik yaa resmen. Ben bile sinir oldum. Ben de ona benzer bi durum yasadim. Hem de kadindi. Allh aynisini ona da yasatsin

Bosver canim sıkma canını böyle insanlar için maşallah diyelim değerin daha da yukselsin

gercekten bazi doktorlar cok tuhaf ya. ben hamile kalmaya calismiyordum adet dongum 28 gunde bir 29.gunde test yaptim negatif cikti. gelmeyince 34.gunde yine test yaptim anında cift cizgi gordum inanmayip tekrar test yaptim bu sefer ikinci cizgi hafif silikti.

sali doktora gittim cok cabuk gelmissin daha adet gecikeli 5-6 gun olmus hicbisi goremem dedi ama madem geldin hadi ultrasondan bakalim dedi. uzandim daha bakar bakmaz dedigim gibi kese yok ama 5cm kistin var bi git kan ver oyle konusuruz dedi... uyuz herif gidip kan verdim 4234 mi ne cikti test ama o test cikana kadar canimdan can gitti.

testi gorunce hamilesin ama bebek görünmedi bi alttan muayene edeyim belki dis gebeliktir dedi yani o ara bile hep olumsuz! neyse alttan bakınca keseyi gordu de rahatladim.. ozel hastaneye gittik bi de ben anlamiyorum bazen doktorlari...

Ay çok güzel bir haber tebrik ederim canım sağlıkla gelsin inşallah belirtin varmıydı peki, ne kadardır deniyordun, biraz bilgi ver bizede ışık olsun

cok cok tesekkur ederim allah isteyen herkese nasip etsin :) diyebilecek hicbir seyim yok cunku planli bi gebelik degil yani ozellikle yaptigim hicbir sey yok :) hatta ben cok ugrasmak lazim herhalde diyordum (kilom oldugu icin) ama bu ay hicbir sey hissetmedim adetim gecti bi baktim gebeyim hala hicbir sey hissetmiyorum sadece cok acikiyorum ve kasiklarimda bi agri var sanki oraya bi ton koymuslar benim tasimami istiyorlar :) o

Reactions: N8M
Pislik yaa resmen. Ben bile sinir oldum. Ben de ona benzer bi durum yasadim. Hem de kadindi. Allh aynisini ona da yasatsin
benimkide kadındı. böyle bir kustahlık yok bi sevincle gidiyosun karşılaştığın doktor mahalle karısı formatında çıkıyo. sinirimden geri döndüm. siz ne hakla böyle konuşursunuz koşa koşa mı geldin nedir dedim. ağzı açık bakıyo bide. size öncelik verdim diyebildi. personelim onu zaten verecekti.

alttan muayeneye karşıyım ilk etapta sanırım bunların çoğu böyle. kese görünme aşamasına gelene kadar kadın dogumcuya gitmemek gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…