Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah denemeye başlıycam bakalım. Bu ay olursa şahane olucak. Bu ayda olmazsa eylülde tüp bebek yaptırcam artık yıldım.
Hayırlısı canım vakti zamanı var demek. Bend 11 aylık evliyim hiç korunmadık 2 aydır da ovulasyon yapıyorum. Geçen ay çok umutlandım ama olmadı. O yüzden bu ayda ümitli değilim. Kısmet artık

Hayırlısı canım vakti zamanı var demek. Bend 11 aylık evliyim hiç korunmadık 2 aydır da ovulasyon yapıyorum. Geçen ay çok umutlandım ama olmadı. O yüzden bu ayda ümitli değilim. Kısmet artık
Benim 2 yılı geçti olmuyo canım. Aşılama yaptırdım iki kez. 2. tuttu hamile kaldım 6+4te düşük yaptım. Ondan sonra 1 kez adet oldum 2.de kimyasal gebelik oldu.

merhaba uzun zaman sonra buraya yaziyorum. 11 haziranda regl olmustum normalde 28 gun ortalamasi ile hastalaniyorum. bugun 32. gundu test yaptim iki kip kirmizi cizgi gordum ve cok heyecanlandim tabii hemen esime haber verdim.

sonra tekrar eczaneye gidip test aldim bu sefer aldigim test farkli markanindi iki cizgi cikti ama biri ilk test gibi koyu degildi daha hafif bi rengi vardi. simdi korkudan uyku girmiyor gozume hamile degilsem diye. tecrubeli arkadaslar varsa cevaplayabilir mi :)

En iyi sonuc doktora gitmek canim gebelik varsa kese gozukur cunku 32 gunde bence . :) bende tup bebek yaptim pozitif aldim elhamdulillah ama hala gormedim doktorum net olsun diye 15 gun sonraya cagirdi. Kaldi 10 gun insaallah iyidir . rabbim isteyen herkese nasib etsin :)

Günaydinn kizlaar bata 5 kaldi.. Biraz önce ovu testi yaptim cizgi cok silik cikti.. Hamile olmus olsaydim daha koyu olmasi lagzimdi dimi?

doktora gidecegim sali gunu kucuk bi yerde yasiyorum burda doktor haftasonlari yok :)

Bu ay ailemin yanina gideceğim eger gitmezsem ya oglumda gittigim cok sevdiğim doktoruma gitcem yada ovulasyon takibine baslayacagim da sat +1 adet bekleniyor
Oooo çok az kalmışşşheyecan dorukta desene,ovülasyon takibi iyi oluyor kendinin farkına varıyorsun en azından,güzel de değerlendirirsen eğer güzel sonuçlar alırsın inşAllah,belki gerek bile kalmayacak son bir diyorsunbenimde son 3 heyecanla bekliyorum

Yok benim adet beklenen gunu bir gun gecti ama gecikmeler oluyor arada .. test de yaptim ama çıkmadı mide bulantim titreme ile vurup geçiyor bende adet öncesi sendrom denen şeyden var da bu mide bulantısı cok garip

Yok benim adet beklenen gunu bir gun gecti ama gecikmeler oluyor arada .. test de yaptim ama çıkmadı mide bulantim titreme ile vurup geçiyor bende adet öncesi sendrom denen şeyden var da bu mide bulantısı cok garip
Bazen kendimizde psikolojik olarak hissetmeye çalışıyoruz belirtileri ama umarım vardır bebiş

İki gün önce 1 gün arayla yaptıgım 2 gebelik testinde de sonradan çizgi çıkmıştı.. Umutlanmıstım İlk kez bu kadar ama sonucu ne olursa olsun bhcg testinde çizgi görmek harika bi duyguymuş gerçekten.. Umarım gerçek bi çizgi görmek bana da nasip olur birgün tüm isteyenlere nasip olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…