Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de pazartesi gidicek tim ama tatil mallaesef cnm
Aaa doğru ya 🤦🏻‍♀️
Eşin gözüktü mü peki? Bende kaç ay denedim,hatta 2 kere klomen tedavisi gördüm ama meğer eşimdeymiş sorun. Sende tüm tahlillerini falan yaptır canım, baksınlar herşeye.
Yok gözükmedi. Doktorum tahliller temiz çıkarsa eşine de bakarız demişti.

Merhaba beta hcg 186 henüz dr a gösteremedim sizce sevinmek için erken mi
Hayırlısı olsun bebeğinizi
Ovu testi bu şekilde çıktı. Yarın sabah ilk idrarla tekrar yapayım
Canım testin baya koyu çıkmış. İnşallah seninledir bebeğin 🤲 benimd 6 g0n var evde de ovulasyon var ama yapmaya cesaretim yok😂 zaten ümitli değilim 😬 inşallah senin vardır ya vallahi çok seviniyorum böylr hamiş haberi alınca 🙈 ovu testt gebelikten bu kadar koyu ise kanda da çıkar canım 🤭 git kan ver kızzz beklemee😂😂

Hayırlısı olsun bebeğinizi

Canım testin baya koyu çıkmış. İnşallah seninledir bebeğin 🤲 benimd 6 g0n var evde de ovulasyon var ama yapmaya cesaretim yok😂 zaten ümitli değilim 😬 inşallah senin vardır ya vallahi çok seviniyorum böylr hamiş haberi alınca 🙈 ovu testt gebelikten bu kadar koyu ise kanda da çıkar canım 🤭 git kan ver kızzz beklemee😂😂
Sonra bi tane daha yaptım o silik çıktı. Ümitlenmek istemiyorum yarın sabahta yola çıkacağız çok işimiz var yani kan vermeye gidemem. Bat’ı bekleyeceğim 😂

• Beğen
Reactions: N8M
Hemen mı sılıkleşiyordu testleriniz.. Ben de ıkı kere gebelik testi yaptım 1 2 saat sonra sılık cızgı ler cıkıyor
Hayır 5 dakika içerisinde çıkmıştı geçen ay baktığımda saatler sonra çıkan silik çizgi malesef doğru değildi bildiğim kadarıyla da doğru somum vermiyor bende de vermemişti.5 dakika içerisinde olan çizgi iyidir 🤲

Sonra bi tane daha yaptım o silik çıktı. Ümitlenmek istemiyorum yarın sabahta yola çıkacağız çok işimiz var yani kan vermeye gidemem. Bat’ı bekleyeceğim 😂
Sonra yaptığında idrar beklemediği içim silik çıkması normal canım. Normalde de 2 saat sıvı almadan biraz sıkışık olmak gerekiyor bend kullanıyorum. İlk idrarınla dene bence canım sabah

Bende denemelere başlıyorum hanımlar. 1 düşüğüm 1 kimyasal gebeliğim var. Yumurtlama günüme az kaldı. Doğurgan dönem diyo uygulamada. Yarın ovülasyon testlerine başlarım. Günün ilk idrarıyla ovü takibi yaptığım ay kimyasal gebelik olmuştu. Bu ay 2.kez ovülasyon testiyle takip edicem. İlk idrarla yapan tutturan varmı?

• Beğen
Reactions: N8M
Bende denemelere başlıyorum hanımlar. 1 düşüğüm 1 kimyasal gebeliğim var. Yumurtlama günüme az kaldı. Doğurgan dönem diyo uygulamada. Yarın ovülasyon testlerine başlarım. Günün ilk idrarıyla ovü takibi yaptığım ay kimyasal gebelik olmuştu. Bu ay 2.kez ovülasyon testiyle takip edicem. İlk idrarla yapan tutturan varmı?
Uygulamalara pek güvenmeyin adetiniz bittiği gibi başlayın testlere

Hayırlısı olsun canım inşallah çok bekletmez bebeğin☺️ bend 2 aydır ovulasyon yapıyorum yani bu2ci denememdi güzel değerlendirdik ama açılcası ümitli değilim 😬 hiç belirtin yok. İnşallah senin hemen olur. Ayrıca ben ovulasyon ilk idrar ile yapılmaz diye biliyorum hatta eminim. 2 saat sıvı almadan en uygun saattler gündüz 12 ve 4 arası akşamda 8 ile 10 arası diye biliyorum ve o şekild uuguladım

Uygulamalara pek güvenmeyin adetiniz bittiği gibi başlayın testlere
Ben 35 günde 1 adet oluyorum zaten. Uygulama takibinden ziyade akıntımı takip ediyorum. 4 5 gün önce test tek çizgiydi. Dün çok çok silikti. Bugün bilerek yapmadım. Yarın ilk idrarla mı yapsam ikinciyle mi bilemedim..

Hayırlısı olsun canım inşallah çok bekletmez bebeğin☺ bend 2 aydır ovulasyon yapıyorum yani bu2ci denememdi güzel değerlendirdik ama açılcası ümitli değilim 😬 hiç belirtin yok. İnşallah senin hemen olur. Ayrıca ben ovulasyon ilk idrar ile yapılmaz diye biliyorum hatta eminim. 2 saat sıvı almadan en uygun saattler gündüz 12 ve 4 arası akşamda 8 ile 10 arası diye biliyorum ve o şekild uuguladım
Bende ilk idrarla yapılmaz diye bilsemde ilk ay hep ilk idrarla takip ettim. Kimyasal gebelik oldu. Bu ay ilk idrarla yapmayım diyorumda idrarı kaç saat bekleyip yapcaz 2 saat yeterli mi?

Bende ilk idrarla yapılmaz diye bilsemde ilk ay hep ilk idrarla takip ettim. Kimyasal gebelik oldu. Bu ay ilk idrarla yapmayım diyorumda idrarı kaç saat bekleyip yapcaz 2 saat yeterli mi?
Aynen canım 2 saat sıvı alma ve wc girme öylr yap. Ama ilk olanla yapma, onda gebelik bakılıyor ovulasyon testiyle

X