Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sıkma canını,demekki gerçekten zamanı var,Testlerde de bazen hatalar olabiliyor,Allah bekletiyorsa vardır daha güzel bir sebebi,inşAllah hayırlı haberleri burda birbirimize vermek nasip olur

Sıkma canını,demekki gerçekten zamanı var,Testlerde de bazen hatalar olabiliyor,Allah bekletiyorsa vardır daha güzel bir sebebi,inşAllah hayırlı haberleri burda birbirimize vermek nasip olur
İnşallah 1 yıldır bekliyorum ilk kez sonradan da olsa çift çizgi gördüm.. Şükredip beklemeye devam

Kızlar günaydın maalesef hamilelik haberini beklerken ve bu aydan o kadar ümitliylen kırmızılarla uyandım güne git gide ümitsizliğe kapılmaya başladım, B balbocegi35 yeni adet tarihini ekleyebilir misin acaba 13ağustos

Niye ümitsizlige kapılıyorsun cnm üzme canını vakti vardır olması icin canını sık.a sakın

Çok iyi anlıyorum, benim de 3 gün evvel öyle oldu. Yapacak bir şey yok canım, çalışmalara devam..

Çok iyi anlıyorum, benim de 3 gün evvel öyle oldu. Yapacak bir şey yok canım, çalışmalara devam..
Her ay böyle olunca insanın umudu da ister istemez kırılıyor,kafamıza takmadan bir serbest bıraksak kendimizi aman desek ama bir türlü olmuyor işte,inşAllah yapabiliriz bu stresi yenip,yeni ay Ağustos hepimize Uğur getirir de hamiş haberleri veririz

Kızlar merhaba. Ben bir sey soracam. Test yaptım çift çizgi çıktı. Ardinda zaten mide bulantıları, halsizlik oldu. Kan testi yapmak istiyorum. Ama ilk önce kadın doğumcuya gidip mi yapılıyor. Yani kadın doğum seni kan testi yapmaya mi yönlendiriyor. ??

BAT tarihine 1 gün kaldı. Ara ara kaşıklarıma, ayaklarıma ve belime bi ağrı vuruyor.. Ama adet dönemlerimde de zaman zaman olabilen bi ağrıydı bu o yüzden ümitlenmiyorum. Sizde durumlr neler?

Hayır ilk olarak sağlık ocağında kan veriyorsun. Yarın saat 10 a kadar gidip verilirsin

Kizlaar günaydinn iyi haftalar.. nasilsiniz?
cumartesiden beri ovu testi yapiyorum.. cumartesi pazar cok silikti cizgi bugün Sabah hic göremedim artik.. bata 3 kaldi.. bu ay kesin olmadi bizde.. gelcek aya insallah artik.. kirmizilari bekliyorum artik.. gelince yeni bat tarihini yazarim

sey bide birsey sorcaktim hani sizin su yaptiginiz kürler varya onlari bana yazarmisniz rica etsem hem benim hem esim icin.. tesekkür ederim simdidenn

Günaydın Kızlar benim Bat günü bugün. Peçeteyw bi iki damla kan geldi sanırım hasta olacağım artık akşama falan olurum. İkinci günü bal çörek otu tarçın kürünü yapmaya başlıyorum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…