Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı dediğin gibi..

Artık denemek gelmiyor içimden.. Geçen ay çok yorulduk, sıkı çalıştık olmadı. İnsanın hevesi kırılıyor işte.. İnşallah senin regl gelmez canım.

Hevesini kırma canım elbet bir gün olacak Hayırlı zamanını bekliyordur

Kaç defa gittim doktora.. Bir sorun görünmüyordu. Ama pazartesi tekrar gideceğim regl döneminde hormon tahlilllerimi de yapsın. 6-7 ay olmazsa gel demişti.

Kaç defa gittim doktora.. Bir sorun görünmüyordu. Ama pazartesi tekrar gideceğim regl döneminde hormon tahlilllerimi de yapsın. 6-7 ay olmazsa gel demişti.
hayırlısı olsun bitanem. Moralini yüksek tut. inşallah en güzel zamanda gelecek öyle düşün,
inşallah hormonlar da da bir problem olmaz için rahat beklersin bebeğin gelişini

Eşin gözüktü mü peki? Bende kaç ay denedim,hatta 2 kere klomen tedavisi gördüm ama meğer eşimdeymiş sorun. Sende tüm tahlillerini falan yaptır canım, baksınlar herşeye.

Hanımlar ben bugün çok yorgunum sürekli bi uyuma modundayım. Sabah uyandım o kadar sıvı bi akıntım gelmiş ki şeffaf bi şekilde ben hastalandım sandım. Ara ara belime bi sancı vuruyor ama dayanılmayacak değil yani. Ben regl belirtisi sanmıştım ama sabah beri uyuklayınca bi ne oluyoruz ya oldum, BAT’a 3 gün var.

canimm bizim batlar aynii bende 3 gündür ölü gibiyimm heran uyuyasim var ama iste piskolojik diyorum bende

bende öyleyim gözlerim açılmıyor , bıraksalar full uyucam , gece 12 den önce uyumayan ben 21:30 da yatıyorum ya

Yorgunluk var ben de hiç gitmedi ki
Kronik yorgunum diyosun yani

ee 3 gün kalmış elinde ovu testi falan varsa baksaydın bi

Ben de başladım bu kendini dinleme olayına ya. Çizgi görmezsem önümüzdeki hafta diye de korkuyorum.
çift çizgiyi görene kadar devam edicez napalım , o korkuların sonu yok zaten. Hamiş olsan , yükselcek mi ? Kalp atışı olcak mı ? 3ayı atlatabilcez mi ? Tarama sonuçları temiz çıkçak mı ? Doğumda problem olcak mı ? Amman sütüm yetçek mi korkuların sonu yok işte

ee 3 gün kalmış elinde ovu testi falan varsa baksaydın bi
Onu testiyle nasıl yapacağım ki?
[/QUOTE]

sabah ilk idrarınla yap ovulasyon testini , hamişlik varsa pik yapıyor yine Ben daha önce o şekilde öğrenmiştim , ovu testi koyu kırmızıydı , hcg testi silik çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…